⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Selam kızlar
Niçin kimse menü paylaşımında bulunmuyor
Bende kendi kendime bulunmayayım
Tek taraflı olmuyor
Çarşamba günü kilolarınızı söylerseniz sevinirim
Bari listeye yazayım
İyi haftasonları herkese

Ne okuyorsun? Bu aralar iyice saldım ben 2 aydır aynı kitap elimde sürünüyor Kitap okuma çetelesi de tutsak keşke
yaratıcı imgemele diye bir kitap okuyorum, bitince sırada ruhsal güçleri geliştirme tekniği diye bir kitap var belki onu belki başka ilgimi çeken bir kitap okurum aslın da zihin gücüyle iyileşme diye bir kitap var onu bulsam kesin sırada o var debbie shapiro yazarı

Ben de aynı çocuklar uyuyunca yoksa ufaklık asla okutmuyor. Seranad'ı okuyorum Livaneli'nin akıcı bir kitap elime alabilsem bitecek.
ben livanelinin leylasını okumuştum değişik yazarların kaleminin gücünü öğrenmeyi kıyaslamayı seviyorum bayadır roman tarzı okumadım ama livaneli tamam iyi okunur ama bana çok yavan geldi, ne olursa olsun okumak iyidir :)

en son dün akşam 7 de yemek yedim saat 12 buçuk oldu hala acıkmadım oğlum erken yedi gitti eşim öz önce yedi kalktı yok anacım benim hala canım yemek istemiyor sade çay içiyorum :)

ekim2009 cum tavsiyen için çok teşekkür ederim sürekli göğsümle uğraşıyorum yapacağım bunuda lavaboda ılık suyla yıkıyorum sürekli. Lahana sar diyen oldu pazara gidip lahana alıcam sütümde azaldı. Sağıyorum 60 cc anca cıktı

Benim menüm;
Bir simit bir yumurta yarım peynir.

lahana yaprağını ısıtıp koy dediler değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…