⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Arkadaşlaaarrrr... bugün pasta-börek-kısır-kebap uçuşuyor havalarda hayırdır yahu :)) liliyaa liliyaa yarın biraz sebze ağırlıklı beslen bugünü toparla bence. Hiçbir şey için geç değil zararın neresinden dönersek kar. :KK66: Ben bugün iyi gittim valla full motivasyon. Yarına da eksilerle gelmeyi planlıyorum.:KK71:

Şöyle birşey aldım kendime. Kilomu, egzersizlerimi, yediğimi-içtiğimi her gün yazacağım. Böyle yapınca kaçamak yapma ihtimalim azalıyor. Hem yapsam bile net olarak gördüğüm için çabuk toparlarım diye düşünüyorum. Siz de yazarsanız hatalarımız üzerinde konuşup ertesi gün nasıl toparlayabileceğimizi düşünürüz. Sizce ? :)

Eklentiler

• A8372196-5082-47DA-A4BF-77D1DF3DF4DC.jpeg
    A8372196-5082-47DA-A4BF-77D1DF3DF4DC.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlaaarrrr... bugün pasta-börek-kısır-kebap uçuşuyor havalarda hayırdır yahu :)) liliyaa liliyaa yarın biraz sebze ağırlıklı beslen bugünü toparla bence. Hiçbir şey için geç değil zararın neresinden dönersek kar. :KK66: Ben bugün iyi gittim valla full motivasyon. Yarına da eksilerle gelmeyi planlıyorum.:KK71:
Canım ben kalori sınırını aşmadım. bide en son yediğimde saat 17.00 'ydi. sorun yok yani :) sağol yine de uyarın için.
İnşallah yarın eksiyi görürsün motive olman çok güzel :)

Şöyle birşey aldım kendime. Kilomu, egzersizlerimi, yediğimi-içtiğimi her gün yazacağım. Böyle yapınca kaçamak yapma ihtimalim azalıyor. Hem yapsam bile net olarak gördüğüm için çabuk toparlarım diye düşünüyorum. Siz de yazarsanız hatalarımız üzerinde konuşup ertesi gün nasıl toparlayabileceğimizi düşünürüz. Sizce ? :)
Çizelge güzelmiş. Yalnız saat 21'de latte ağır olmaz mı, kalorili bide. Onun yerine sade türk kahvesi yada sade Nescafe icebilirsin belki.

Arkadaşlar geç oldu yoğundum bugun kahvaltım da simit yedim nasıl özlemişim Ankara simidini haftalardır glutensiz olunca ara ara olacak okadar spora gittim 45 dakika bu arada Ankara’da kimler oturuyor ses versin ☺️❤️❤️❤️
Simit güzeldir yemedim sanırım ben daha önce
Hatırlamadığıma göre
Yok yok yemedim :))

3 kaşık kısır yedim. Bir de 2 dilim pasta. ne pastası bilmiyorum adını irmikliydi.
Üç kaşıkla durmuşsun bravo :KK66:
Bu arada iki öğün besleniyorum uzun zamandır aralarda badem ceviz yoğurt vs
Evet iki öğün bana da mantıklı gelio

Güzelmiş
İlk görüyorum
Nedir bu tam olarak
Yani eşya mı
Kağıt mı:oha:
Netten araştıracam hemen :KK45:

Canım ben kalori sınırını aşmadım. bide en son yediğimde saat 17.00 'ydi. sorun yok yani :) sağol yine de uyarın için.
İnşallah yarın eksiyi görürsün motive olman çok güzel :)

Ah bir an öyle düşünmemiştim. Tabii başından takip etmediğim için bir kopukluk var yeni anladım olayı:olamaz:

X