⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

cocuklar uyanikti uyucaktim uyuyamadim saolsunlar suan uyuyolar bende bakiniyorum kacan uykum geri gelsin diye :KK53:
Telefonu bırak, gözlerini yum uyursun :)) Uyusun da büyüsün anne, şıkır şıkır yürüsün anne, elinden geleni yaptın daha ne, haydi şimdi uyu güzel anne eeee eeee eee :KK54:ninnini de söyledim iyi geceler

Selam kizlar. Dun aksam yemege ciktik arkadaslarla, felaket yedim 1.1 kilo arti ciktim bugun:confused: sabah 1 paket cizi ve 1 tane eti puf yedim trafikteydim torpidoda bunlar vardi :KK53: bu aksam da disaridayim, ne olacak boyle bilmiyorum cok sistim yine. Bu sabahki halim
Screenshot_20181103-131906.png

Buraya yazacağım mesajı tutup kitap severlerin sayfasina yazmisim ahahaha duzenledim tekrar su kitaba başladım diye :)))) Dün iyi bitti bugün iyi basladı diyet açısından yani. kakaovanilya kakaovanilya tıpkı bana benziyorsun :)) yakın ya kilolar terlik mi ayağındaki ben de bu yazı çok benzer bir terlikle çıkardım deliymisim daha önce keşfetseymişim keşke :)) Koyu renk fit durduruyor her zamam bir de beyazlar içınde görmek isteriz seni :))))

Buraya yazacağım mesajı tutup kitap severlerin sayfasina yazmisim ahahaha duzenledim tekrar su kitaba başladım diye :)))) Dün iyi bitti bugün iyi basladı diyet açısından yani. kakaovanilya kakaovanilya tıpkı bana benziyorsun :)) yakın ya kilolar terlik mi ayağındaki ben de bu yazı çok benzer bir terlikle çıkardım deliymisim daha önce keşfetseymişim keşke :)) Koyu renk fit durduruyor her zamam bir de beyazlar içınde görmek isteriz seni :))))
Yok ben beyaz almiyim tesekkurler :))) beyazi da o kadar cok severim ki aslinda, cok fazla beyaz ustum var ama bekliyolar dolapta :)) terlik evet, normalde evde terlik giymem ama kopek copten portakal suyu kutusu calmis her yere damlatmis, temizlemeye usendim :))

2 tane cheddarli tost yedim, normal tost ekmegiyle yaptim tam bugday ekmegim kalmamis. Filtre kahve yapiyorum simdi, bitter cikolata yicem.
cheddar çok yağlı ya bıraktım ben cheddarı kimse hoşlanmıyor evde biraz da kokusu var. Mozeralla alıyorum son dönemde dilimli hem koku yok hem kalori çok daha az cheddara göre.

:)

Günaydın kızlar sen, ben ve Z Zeynepaltug kaldık galiba. Giu kayıplarda umarım döner. Nasıl gecti dün kakaovanilya kakaovanilya ve Z Zeynepaltug dikkat edebildiniz mi diyete? Ben ettim şükür şu şeytanın bacağını kıralım artık ya.
Ben edemedim hala, dun aksam disari ciktim bir suru sey yedim, seytanin bacagini kirmak lazim artik evet. Sabah 2 tam bugday ekmegi ve 2-3 dilim kasar, 1 cay bardagi sut. Simdi de bulgur pilavi ve nohut yedim. Abarti bir sey yemedim su ana kadar, aksami hafif kapamaya calisicam, disari cikmicam bu aksam

X