⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

inanırım valla
Geyiklerin ilişkisi olduğun dönemde ilişkini Yaşar’san olmuyormuş
Doğru mu bilmiyorum
Omlar 7 senede bir doğuruyormuş sanırım[/QUOTE]
Yok be bu kadarına da inanmam :)) başka bir hikmeti vardır benim tezim ise bu 7 yılların bir çoğunun çok erken evlenip yeterli olgunlağa ulaşamaması :)

Geyiklerin ilişkisi olduğun dönemde ilişkini Yaşar’san olmuyormuş
Doğru mu bilmiyorum
Omlar 7 senede bir doğuruyormuş sanırım
Yok be bu kadarına da inanmam :)) başka bir hikmeti vardır benim tezim ise bu 7 yılların bir çoğunun çok erken evlenip yeterli olgunlağa ulaşamaması :)[/QUOTE]
:) doğru bak genelde öyle
Annemin de 5 sene ama yaşı küçüktü
Keşke 20 li yaşlarda olsaydım
İnan bu kadar takmazdım

Yok be bu kadarına da inanmam :)) başka bir hikmeti vardır benim tezim ise bu 7 yılların bir çoğunun çok erken evlenip yeterli olgunlağa ulaşamaması :)
:) doğru bak genelde öyle
Annemin de 5 sene ama yaşı küçüktü
Keşke 20 li yaşlarda olsaydım
İnan bu kadar takmazdım[/QUOTE]
Duyan da menepoza girdin sanacak yaşında bir şey yok relax relax

Iyi aksamlar kizlar. Ogle yemegi spagetti bolonez ve patates kizartmasi. Eve yeni geldim sayilir, 5-6 biskuvi ve 3-4 kare bitter ve filtre kahve. Diyete baslayamadim henuz ama en azindan arti cikmamaya calisiyorum :KK53:
Ben az önce dehşet şeyler yedim bir an kendimi kaybettim. Hicbirsey yemeyip sabaha kadar koşsam belki yakarım. Bazen tuhaflasıyorum.

Hemen kendimize gelmemiz lazım şekerim mi düşüyor nedir ozellikle az yürümüşsem doyduğumu bile farketmiyorum rasgele tıkıyorum abur cubur şimdi taş gibi oturdu mideme

Istanbul ici helikopter taksi proje asamasindaymis. Ama hayata gecince muvekkillerle yapilan ucret sozlesmesine kartal adliyesi icin hava taksi ucreti karsilanacaktir seklinde madde eklenebilir The Woman The Woman

Evet valla kendimize gelmek sart. Hic farkinda olmadan bir anda bahar geliyo. Bahara zayif girelim bari
Nisan da geleceğiz Turkiyeye kesinlikle zayıf olmalıyım, saldım her açıdan bıyıklarım çıkmış :)) bakımlı bir kadındım oysaki burda nasıl olsa kimse görmüyor diye o kadar saçma çıkıyorum ki dışarı be saçımı falan taramıyorum sıfır makyaj, kotu çek kapşonu geçir kafaya yallah :))

Yarin kartal adliyesine gidicem, trafik oyle cok buyuyor ki gozumde. Keske helikopterim olsaydi :))
Oraya hiç gitmedim :)
İstanbul adliyesine gitmiştim
Ben az önce dehşet şeyler yedim bir an kendimi kaybettim. Hicbirsey yemeyip sabaha kadar koşsam belki yakarım. Bazen tuhaflasıyorum.
:)) ben iki öğün yaptım
Ben de sana sorucaktım demek Nisa’nda geliyorsunuz
Ama yerli diil dimi? Kalıcı diil yani
:)

Cascade_ Cascade_ nasıl geçti günün?
İyi şükür
Çukurova’yı izlicex birazdan özet
Doktor muayene etti
Zaten şükür herşey iyi
Eşimden tekrar sperm testi istedi
Benimkin önceki hastaneden kabul edicekmiş zaten regl falan herşey iyi gerek Yok yeniden olmasına dedi
İnşallah eşim uzatmadan gider
Sıkboğaz da etmek istemiyorum
Sonuçlara bakıp ona göre tedavi uygulayacak

X