⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

64.1 ciktim bu sabah. 1.2 kilo artinin 400 grami gitti, kaldi 800. Bu aksam ve cmt aksami yemege davetliyim ve pazartesi gunu de bi davete katilicam, umarim su 800 gram fazladan kurtulabilirim onumuzdeki tarti gunune kadar. Bir yerlere davetli olunca yememek cok zor oluyor

canım hayırlısıyla güzel haberlerini alırız inşallah. haftasonu bi arkadaşla konuşuyorduk 7 yıl beklemişler
en sonunda tüm tedavi ilaç vs bıraktıktan sonra kendiliğinden olmuş
yani diyeceğim o ki vardır bi vakti zamanı

amin canım en kısa zamandada sanada nasip etsin insallah amin

ben onu diycektim. :) ama farklı yazdim bence akışına birakmali... inş tutar.

Mutlaka olacaktır canım ciddi bir sıkıntınız olsa çoktan ortaya çıkardı dedıgin gibi çok yaygın ama çoğu mutlu sona ulaşıyor. Bizim okulda 9-10 bayan öğretmen vardı inan sadece ben normal şekilde hamile kaldım herkesin ayrı sıkıntısı vardı tek konuştuğumuz kaynana ve hamile kalmaydı Tüp bebek, aşılama, kiminin hemen düşüyordu, kiminin rahimde perde, kiminin fsh yüksek menepoza yakın gibi neler neler nerdeyse 9-10 yıl zaman icinde şu an herkes 2. dogurdu Alacaksınız güzel haberi biraz sabır canım kendini yıpratma boş yere, evliliginizin tadını çıkarın.

kesinlikle sana katılıyorum

bi de 7 yıl çok uzun gelmesin sana
onlar ilk zamanlarda kendileri tedbir almışlar hani korkutmayım dedim
mesela ablamın da öyle oldu 3 yıl tedavi vs en son o da bıraktı herşeyi kendiliğinden oldu
rahat ol
7 nin kerameti var galiba benim teyzem de 7 yıl sonra 5 çocuk :)) Bir arkadaş da 9 kardeşti kız annen nasıl doğurdu bu kadar dedim annemin 7 yıl olmamış çok etkilenmiş kadıncağız sonra da olanı doğurmuş dedi :)))

Amin
Çok teşekkürler
amin canım en kısa zamandada sanada nasip etsin insallah amin
Aminnnn
Sağol ama 35 e geliyorum :) tadını çıkaracak zaman geçti :))) yapacak bişey yok biliyorum
bi de 7 yıl çok uzun gelmesin sana
onlar ilk zamanlarda kendileri tedbir almışlar hani korkutmayım dedim
mesela ablamın da öyle oldu 3 yıl tedavi vs en son o da bıraktı herşeyi kendiliğinden oldu
rahat ol
İnşallah inşallahhh
7 yılın efsanesi varmış biliyo musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…