⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

İyilik sağlık senden naber
Ben de iyi şükür
:))))
Gunaydin kizlar. Kilom 64.5.
1.2 artidayim
:))

aynı ben çok fena tatlı isteği var.
akşam yemedim ama şişkinlik çok fena

72,1 regl de var haftasonu yemelerinin şişkinliği de
Evet
gunaydinlar aldim sandim ama vermisim 58.850 ciktim gecen hafta 59.600 düm
Güzel bence

geçen hafta: 89,8
bu hafta: 91,6
fark: 1,8
İyi almışsın :))

Dışarıdaydık acıktım pasta börek yerine kaju aldım yedik ufaklikla sade yani tuzsuz bakayım bi dedim kalorisine aynen şöyle yazmışlar kaloriyi yuvarlak icine alıp "don't be greedy" aç gözlü olmayın :)))) epey de kalori var ondan yani:)))

Aksama misafirim var 2 cocuk 2 de bende 4. Ne yapacağım ben bunlarla aksamdan da once gelecekler. Kızıyorum kendime fazla samimiyetim de yok. Lafını etti yanımda bulamadım kimseyi falan diye kimseyi bulamazsan bırakabilirsin dedim ama dil ucu bir teklifti onu bekliyormuş ayy bırakırım o zaman bulamazsam dedi birakmaz sanıyordum aradı ( çok da yaramaz ve huysuzlar hicbir şey yemiyorlar eşim de iyi oldu sana sanane diyor ben ağzımı açtım mi hiç diyor offfff yani önemli bir isleri de yok nereye gideceklerini söylesem şok olursunuz

Nereye gidiyolar striptiz club falan mi yoksa :))

Iyi aksamlar kizlar. Sabah 2 dilim tam bugday ekmegi, 2 pastirma, krem peynir, kahve. Aksam 5 gibi karnabahar yemegi ve 3 dilim beyaz ekmek. Karnabahari salcali yaptim, oyle daha cok seviyorum. Filtre kahve ve yarim paket bitter cikolata.

Iyi aksamlar kizlar. Sabah 2 dilim tam bugday ekmegi, 2 pastirma, krem peynir, kahve. Aksam 5 gibi karnabahar yemegi ve 3 dilim beyaz ekmek. Karnabahari salcali yaptim, oyle daha cok seviyorum. Filtre kahve ve yarim paket bitter cikolata.
karnabahar mükemmel ya sindirime de çok iyi geliyor 3 beyaz ekmek bozmuş sedece :))

Çiğ kajuyu ben de severim
Aç gözlü olmayın :) iyiymiş
Ayyy şuan çocuklarla mı boğuşuyosun acaba ...
İyi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…