⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Selam kizlar. Cok yoruldum bugun, gecenin ucunde son dakika isi cikti, sabah 7 ucagiyla ankaraya gittim islerimi hallettim, bir saat once istanbula dondum, anneme geldim kopegimi almaya.

Kahvalti
2 dilim tam bugday uno tost ekmegi
Krem peynir
1.5 haslanmis yumurta
Domates, salatalik
Filtre kahve

Giderken ucaktaki ikramlardan bir sey yemedim. Ogleden sonra havaalanina giderken sutlu filtre kahveyle 1 paket eti form limon lifli yedim. Donus ucagindaki ikramlarin birazini yedim, kofte yedim bir de birkac tane yaprak sarma. Anneme gelince de 1.5 kase mercimek yemegi yedim, 1 dilim de ekmek.

bana haftasonu müsadeee:) pazartesi günü görüşürüz.. öpüyorum sizi sizi de çok seviyorum... :)
inş haftasonu deli gibi temizlik yapcam.. yiyecekleriim de aşırıya kaçmayacagim çarşambaya kadar tartım yok.. inş 87 görmek umuduyla....
Hiçbir şeyin aşırısınız kaçma :)) temizliğin de yemenin de :))

Selam kizlar. Cok yoruldum bugun, gecenin ucunde son dakika isi cikti, sabah 7 ucagiyla ankaraya gittim islerimi hallettim, bir saat once istanbula dondum, anneme geldim kopegimi almaya.

Kahvalti
2 dilim tam bugday uno tost ekmegi
Krem peynir
1.5 haslanmis yumurta
Domates, salatalik
Filtre kahve

Giderken ucaktaki ikramlardan bir sey yemedim. Ogleden sonra havaalanina giderken sutlu filtre kahveyle 1 paket eti form limon lifli yedim. Donus ucagindaki ikramlarin birazini yedim, kofte yedim bir de birkac tane yaprak sarma. Anneme gelince de 1.5 kase mercimek yemegi yedim, 1 dilim de ekmek.
Ooo epey action olmuş :))

ben artık zayıflamak istiyorum.. 52 kiloya inmek istiyorum eşim 60 diyo boyum 165
deli gibi spor hareket ediyorum evimde. yemegi de kesmek istiyorum yiyesim de gelmiyor onca şey midemden çikardiktan sora... sanki tabagi bitirmek için kendimi zorluyorum:KK43:
Kan ver aç karnına değerlerine baktır

Öğlen kahve badem baktım acıkıyorum gine kahve☺️Şimdi akşam yemeği kurufasılye pilav turşu olmadan çekilmez ama yemeyeceğim elim yüzüm şişiyor ödemli vücut malum bugun 3 litreyi buldu su bukadar su yeter bence yoğurt kürüne gece devam sıfır karbonhidrat tamamda sıfır tatlı diyemeyeceğim oda ödül olsun haftada bir iç bacak çalıştım biraz zorladım heralde agrıyor,Türk kadını kaçınılmaz son armut ☺️❤️❤️

Cascade_ Cascade_ neredesin canım ya öğle arasında yazaydın ya iki kelime.
Evet bu öğlen yazamadım işim çıktı
Cascade_ Cascade_
amesianin boyunu 71,90 yazmişsin :) amesia yazdi boyunu düzeltme yapılmasini istiyorum :)
Dolu olan kim acaba:)
:))) taze bitti

bana haftasonu müsadeee:) pazartesi günü görüşürüz.. öpüyorum sizi sizi de çok seviyorum... :)
inş haftasonu deli gibi temizlik yapcam.. yiyecekleriim de aşırıya kaçmayacagim çarşambaya kadar tartım yok.. inş 87 görmek umuduyla....
Görüşürüz kolay gelsin
İnşallah...

bilgilerim yazılmamış ben yazayım 1,55 boy 27 yaş 17.10.2018 de 57.400 dü kilom biri grup yöneticisini etiketlesin lutfen
Ekliyorum

öğlen
yoğurt
2 küçük biber dolması pirinç az içinde bulgur ve kıyma ağırlıklı:))
1 havuç

sabah öğlen arasında bir avuç kuru kayısı
İyi bence
2 patlıcan dolması ve cacık
İyi

Öğlen kahve badem baktım acıkıyorum gine kahve☺️Şimdi akşam yemeği kurufasılye pilav turşu olmadan çekilmez ama yemeyeceğim elim yüzüm şişiyor ödemli vücut malum bugun 3 litreyi buldu su bukadar su yeter bence yoğurt kürüne gece devam sıfır karbonhidrat tamamda sıfır tatlı diyemeyeceğim oda ödül olsun haftada bir iç bacak çalıştım biraz zorladım heralde agrıyor,Türk kadını kaçınılmaz son armut ☺️❤️❤️
Canım istedi bak :)) gerçi ben de nohut yapıyorum ama turşu yok :KK43:

X