⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

40 ım çıktığında 76_77 falandım sonra 59'a kadar düştüm. Daha sonra biraz aldım işte şu anda buralardayım. Dıger kızımda da aynen verip 59'a kadar inmiştim ama koruması zor oluyor tabii.
ben artık zayıflamak istiyorum.. 52 kiloya inmek istiyorum eşim 60 diyo boyum 165
deli gibi spor hareket ediyorum evimde. yemegi de kesmek istiyorum yiyesim de gelmiyor onca şey midemden çikardiktan sora... sanki tabagi bitirmek için kendimi zorluyorum:KK43:

benim yaş 32 boy 1.65
ben de malesef emziremedim o yüzden aynı senin gibi bi başladım çok güzel gitti kilolar.
sen şu an harika bi kilodasın artı eksi kendinin farkındasın
ben nasıl oldu anlamadım tartılmıyodum bile korkumdan sonuç 80 olmuş o an şoka girdim
geçen mart ayında diyete başladım yaza kadar 67 olmuştum
yazdan beri yine dikkat etmiyodum ama şimdi tekrar başladım
bakalım hayırlısı 10 kilo daha verirsem bana iyi
Yine kilon iyi ama gerçekten. Yani dediğin gibi sadece 10 kilo versen bile iyi, en fazla 3 ayda verirsin.
Ben hayatımda 2 kere 52'yi gördüm. Onlar da bilerek olmamıştı. çok zor kilo verince tekrar almak istemiyorum, emeklerime yazık:)

ben artık zayıflamak istiyorum.. 52 kiloya inmek istiyorum eşim 60 diyo boyum 165
deli gibi spor hareket ediyorum evimde. yemegi de kesmek istiyorum yiyesim de gelmiyor onca şey midemden çikardiktan sora... sanki tabagi bitirmek için kendimi zorluyorum:KK43:
Gençsin kilolar iyice yerleşmeden ver.1-2 kilo verince bile rahatlıyor insan.

sanirim vücüt yapısı ayni degil herkesin farklı. benim metabolizmam yavaş:KK43:
Bahane üretme canım kararlı ve azimli olacaksın. Insana giydiği yakışmıyor bile. Dün 4 tane kadın budu köfte yedin onlar yağda kızarıyor en fazla 1 tane yemeliydin:)) Tatlıyı demiyorum bile :))) Yanlıs anlama gaza getirmeye çalışıyorum seni :))

göbek-sarkmasi-1.jpg

X