⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

40 ım çıktığında 76_77 falandım sonra 59'a kadar düştüm. Daha sonra biraz aldım işte şu anda buralardayım. Dıger kızımda da aynen verip 59'a kadar inmiştim ama koruması zor oluyor tabii.
ben artık zayıflamak istiyorum.. 52 kiloya inmek istiyorum eşim 60 diyo boyum 165
deli gibi spor hareket ediyorum evimde. yemegi de kesmek istiyorum yiyesim de gelmiyor onca şey midemden çikardiktan sora... sanki tabagi bitirmek için kendimi zorluyorum

Yine kilon iyi ama gerçekten. Yani dediğin gibi sadece 10 kilo versen bile iyi, en fazla 3 ayda verirsin.
Ben hayatımda 2 kere 52'yi gördüm. Onlar da bilerek olmamıştı. çok zor kilo verince tekrar almak istemiyorum, emeklerime yazık:)

Gençsin kilolar iyice yerleşmeden ver.1-2 kilo verince bile rahatlıyor insan.

sanirim vücüt yapısı ayni degil herkesin farklı. benim metabolizmam yavaş
Bahane üretme canım kararlı ve azimli olacaksın. Insana giydiği yakışmıyor bile. Dün 4 tane kadın budu köfte yedin onlar yağda kızarıyor en fazla 1 tane yemeliydin:)) Tatlıyı demiyorum bile :))) Yanlıs anlama gaza getirmeye çalışıyorum seni :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…