⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

hayatımda merak ettiğim ilk defa frambuazlı cheesecake yedim peynir çikti tadinda:)
eşim peynir olmazsa iyimiş diyo:) ama tadi çok güzeldi . benim yediğim krem peynir çilek reçeli üstüne ekmek sürdüğüm şeye benzxyordu:KK70: tabi tat ayni degil.
bayılırım cheesecake limonlu frambuazlı her türlü :KK70:

Kahvaltım;aç karnına kahve ve polen klasiğinden sonra bir haşlanmış yumurta bol ceviz badem zeytin peynir hazırladım birazdan yiyeceğim sonra spor vs gününüz güzel geçsin arkadaşlar bu kış bu fazlalıklar gitsin artık ❤️❤️❤️

günaydın kızlaarr sabah miss gibi acılı bi mercimek çorbası içtik arkadaşla baya bi doyurdu kötü yanı biraz ekmek yedim
günün geri kalıanı iyi geçer inşallah.
akşam 5 ten sonra bişey yememek çok iyi geldi bana keşke hep böyle devam edebilsem

GÜNAYDİN
dün akşam
domates çorbası ve salata...
spor: 10 dk...:)
hasta hasta spor yaptım zorlayici hareket çikti aynisini uyguladim telefondan... offf spor türleri izlemek zevki de yapmak zor
sabah:
kabaklı yumurta peynir domates 5 yeşil zeytin.
Afiyet olsun :)

25 yaşına kadar hızla kilo veriliyo ya 25 yaşından sora kilo vermeyi zorlaşiyor hele 30 yaşından sora aman allahj çok zor veriliyor. metabolizma yaşa göre çalışıyot galiba..
çok düşündüm ben 29 yaşındaym metabolizmam yavaşladi.
Yoo ben 33 yaşındayım gayet de veriliyor. tamam 20'li yaslarla aynı olamaz ama veriliyor yani

Yoo ben 33 yaşındayım gayet de veriliyor. tamam 20'li yaslarla aynı olamaz ama veriliyor yani
SEN ÇOK İYİ VERDİN CANIM DİĞER TOPİKLERDEN DE BİLİYORUM SENİ
ama doğum sonrası çok iyi gidiyo bende doğumdan sonra 15 kilo vermiştim
benim sıkıntım 2 yıl ücretsiz izinden sonra işe başladıktan sonra oldu

SEN ÇOK İYİ VERDİN CANIM DİĞER TOPİKLERDEN DE BİLİYORUM SENİ
ama doğum sonrası çok iyi gidiyo bende doğumdan sonra 15 kilo vermiştim
benim sıkıntım 2 yıl ücretsiz izinden sonra işe başladıktan sonra oldu
Hareketsiz kalınca zor oluyor haklısın. Ama benim de sıfıra yakın hareket vardı, hep evin içindeydim nerdeyse ve emziremedim de.
Senin yaş ve boy kaçtı silinmiş

Günaydın gine bir hafta sonuyla karşı karşıyayız bu nasıl hızlı bir zaman akışı zamanla yarış halindeyim ❤️❤️
Aynen akıp gidiyor
hayatımda merak ettiğim ilk defa frambuazlı cheesecake yedim peynir çikti tadinda:)
eşim peynir olmazsa iyimiş diyo:) ama tadi çok güzeldi . benim yediğim krem peynir çilek reçeli üstüne ekmek sürdüğüm şeye benzxyordu:KK70: tabi tat ayni degil.
Yani adı üstünde cheesecake :))

Hareketsiz kalınca zor oluyor haklısın. Ama benim de sıfıra yakın hareket vardı, hep evin içindeydim nerdeyse ve emziremedim de.
Senin yaş ve boy kaçtı silinmiş
benim yaş 32 boy 1.65
ben de malesef emziremedim o yüzden aynı senin gibi bi başladım çok güzel gitti kilolar.
sen şu an harika bi kilodasın artı eksi kendinin farkındasın
ben nasıl oldu anlamadım tartılmıyodum bile korkumdan sonuç 80 olmuş o an şoka girdim
geçen mart ayında diyete başladım yaza kadar 67 olmuştum
yazdan beri yine dikkat etmiyodum ama şimdi tekrar başladım
bakalım hayırlısı 10 kilo daha verirsem bana iyi

ooooo iyimiş..:)
bende 83 ile doğuma girdim. 80 ile çiktim.. emzirme ücretsiz derken 10 kilo aldim.. :KK43:90 oldum takılıp kaldim ouff.. 19 ay boyunca veremiyorum.
40 ım çıktığında 76_77 falandım sonra 59'a kadar düştüm. Daha sonra biraz aldım işte şu anda buralardayım. Dıger kızımda da aynen verip 59'a kadar inmiştim ama koruması zor oluyor tabii.

dün akşam yemek eşime aittir.. :)
hasta olduğum için bana bakiyo kocam saolsun..
o yemek yaparken ben banyo wc temizledim.. 1yarim saatir uğraştim... :KK43:
yemek yendikten sora tekrar banyoyu temizledim.. sonra duşumu aldim çiktim.. çiktiktan sora 10 dk egzesiz yaptım..
inş çok kalori yakmişimdir.. :)
bu ev işi neden bitmiyo ya.

X