⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Spordan geldim. Zumba biraz zormus, 20 dk dayanabildim. 10 dk daha yapabilirdim aslinda ama muzik sesi inanilmaz fazlaydi, rahatsiz oldum beynim zonkladi. Derste bir adam vardi, zumba hocasi da surekli adamin onunde kiviriyordu, dersten once soyunma odasinda tanistigim kadin da kesin adama yaziyo dedi, ne dedikoducu bir cinsiz ya :)) bes dk once tanistik aninda dedikodu :)) simdi minik bir parca izgara bonfile yedim protein almis olayim diye, 3 tane de cherry domates yedim, 1 cay bardagi da light sut. Filtre kahve icicem simdi.

Son düzenleme:
Bizim ufaklık helva delisi sofra bezini falan sermiş önüne 3 kat da bez koymuş üstüne hadi helva ver diyor :)) Gözüm düştü ki nasıl hem de ama yemeği bekleyeceğim
Canım yaa
Helvacı hanımmm :))

Beni de ekler misiniz
Boy 168 başlangıç kg 63.5 yaş 30
1. Haftaya 63.2
2. Haftaya 62.70
3. Haftaya 61.85
:oha:
İyi akşamlar;akşam yemeği pırasa ve yoğurt ve mercimek çorbası ekmek Yok öğlen wasa yedim ama açımmmmm daha doğrusu malum gündeyim tatlı krizini hurmayla gideriyorum ama bu saate kadar 10 tane yedim
Yediğin hurmalar sora seni....:oha:

Spordan geldim. Zumba biraz zormus, 20 dk dayanabildim. 10 dk daha yapabilirdim aslinda ama muzik sesi inanilmaz fazlaydi, rahatsiz oldum beynim zonkladi. Derste bir adam vardi, zumba hocasi da surekli adamin onunde kiviriyordu, dersten once soyunma odasinda tanistigim kadin da kesin adama yaziyo dedi, ne dedikoducu bir cinsiz ya :)) bes dk once tanistik aninda dedikodu :)) simdi minik bir parca izgara bonfile yedim protein almis olayim diye, 3 tane de cherry domates yedim, 1 cay bardagi da light sut. Filtre kahve icicem simdi.
Bonfile çok severim
Afiyet olsun
Bizimkilerde çok dedikoducu
Full time desem abartmam:KK14:

Kadın cinsi canım işte dayanamıyoruz :))

X