⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Ben birer gün arayla denemeyi düşünüyorum 3 gün yeter

Bence 3 gun ust uste deneyin :)
Direkt lafa dalmis oldum, grubunuza da uye degilim ama fikrimi soyliyeyim dedim.
Hatta ekran goruntusu aldim, ben de 3 gun ust uste yapmayi dusunuyorum.
Yalniz meyve mevzusu saat 3ten once olmali şahsen :)

Bence 3 gun ust uste deneyin :)
Direkt lafa dalmis oldum, grubunuza da uye degilim ama fikrimi soyliyeyim dedim.
Hatta ekran goruntusu aldim, ben de 3 gun ust uste yapmayi dusunuyorum.
Yalniz meyve mevzusu saat 3ten once olmali şahsen :)
Serbest dalış yapabilirsin no problem :)) Haklısın en etkili o şekilde olur ve öyle de tavsiye ediliyor ama dayanamazsam diye öyle düşündüm. Gerçi ilk gün belli olur bakalım.

Serbest dalış yapabilirsin no problem :)) Haklısın en etkili o şekilde olur ve öyle de tavsiye ediliyor ama dayanamazsam diye öyle düşündüm. Gerçi ilk gün belli olur bakalım.

:))) Serbest daldim valla
Kac kilosun? Hedefin kaç?
Sabah yedigin 2 yumurta ve yaninda peynir seni gercekten cok tok tutar.
Sonrasinda kabak yogurt da baya tok tutan seyler.
İcinde meyve olmasi da cabasi.
3 gun ust uste yapilmayacak bir menu degil bu aslinda, baya rahat bir menu hatta ama kilo fazla olunca midenin genis olmasina bagli olarak fazla acikma olabiliyor.
Onun icinde chia oneriyorum :KK66:

Ben yapmaya karar verdim sali cars pers
Muhtemelen yapicam yani :)
Ama rendelemeyle ugrasamam 12 tane kabagi, 4e bolup kaynaticam.
Bizim takimda da paylasabilir miyim fotoyu bunu yapacagimi gostermek amaçlı? Hem belki yapmaya karar veren arkadaslar olur :)
Cevizi yemem yalniz, yok evde almayla da ugrasamicam simdi :)))

:))) Serbest daldim valla
Kac kilosun? Hedefin kaç?
Sabah yedigin 2 yumurta ve yaninda peynir seni gercekten cok tok tutar.
Sonrasinda kabak yogurt da baya tok tutan seyler.
İcinde meyve olmasi da cabasi.
3 gun ust uste yapilmayacak bir menu degil bu aslinda, baya rahat bir menu hatta ama kilo fazla olunca midenin genis olmasina bagli olarak fazla acikma olabiliyor.
Onun icinde chia oneriyorum :KK66:
64 şu an hadi o zaman yarın başlayalım alayım ben de kabakları bugün. Paylaşabilirsin bana da arkadaş yolladı.

X