Esnek Diyet Arkadaşlığı

ben 60.8 geldim sabaaahhhhhhhh
1.100 kg verebilmişimmmm buna da şükürrrrrrrrrrrr hiç yoktan iyidirrrrrrr
vee halayyyy çekiiyoommmmmmmmmmmmmmm yuupppiiiiiiiiiiiiiiiii

ben de halay çekebilirim 75.100 geldim 1.600 verebilmişim kabızlık sorunum tam geçmemişti ama go go go !!!!!

Kilarrrrr
Sizi gidi siziiiii supersiniz

Persembe basladim 6gun oldu 70.6 ciktim 72 ile basladim kusurati var ama dememistim fena deyil her hafta boyle olsa daha ne istetim 1.400 gr

Kilarrrrr
Sizi gidi siziiiii supersiniz

Persembe basladim 6gun oldu 70.6 ciktim 72 ile basladim kusurati var ama dememistim fena deyil her hafta boyle olsa daha ne istetim 1.400 gr

bravvooooooooooooo tebrikler canımmmmmmmmmsanada gelsin halaylarrrrrrrrrrrr
bugün sankim bayram günümüz oldu be yaaaaaaa

Hey girls
Ben tam olarak bilmediğim için 10nisanda tartılmıştım. O zaman 59.4 idiim. Şimdi isee 58.2 geldiimm yeaah tablo için de teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Misafirler gidince tam gaz başlıycam. Şimdilik herşeyden yiyorum çünkü az yesemde çok şükür kilo almamışım

sende süperrrllere girdinn canımmmmmmmm bravooooooooo gelsin halayınnnnnnnn
bende sizlere çok teşekkür ederimmmmmmmmm

Kızlar bu arada tek tek alıntı yapmıyorum tebrik ederim canlarımmmm 👏👏👏👏👏👏👏👏7 kilo fazlam var benim versem rahatlıycam

Kızlar bu arada tek tek alıntı yapmıyorum tebrik ederim canlarımmmm 👏👏👏👏👏👏👏👏7 kilo fazlam var benim versem rahatlıycam

şeymam bak bende senin gibiydim 8 kilo fazlam vardı başında 4ü hatta daha fazlası gitti
geriye kaldı 3.5 -4 kilo arası bişey ben hedefime yaklaşıyorum inan uğraşınca oluyor
ama misafir falan gelirse o zaman zor oluyor ama onlardan sonra hemen
tekrar devam etmek lazım o zaman kilo kaybı aynen devam eder
hiç umudunu kaybetme 24 nisanda senide kırmızıyla yazmak istiyorummmmmmmm

Ben burda başladığımda 10 kilo fazlam vardı çok şükür 3 gitti benimde durdu kilo vermem biraz heralde bide spor yapamıyorum misafir olduğu için

Ben burda başladığımda 10 kilo fazlam vardı çok şükür 3 gitti benimde durdu kilo vermem biraz heralde bide spor yapamıyorum misafir olduğu için

ama canım senin misafirlrin var çok normal yani hiç üzülme onlar gittikten sonra tam gaz girersin hepimizi sollarsın inşallah
misafirim olsa bende yapamam mecbur yemekler ağır oluyor üstüne pasta börek falan yemede ne zamana kadar illaki bir ikide olsa yeniyor

Aynen ya çok sağol moral için valla moralim yerlerdeydi şimdi biraz yükseldi. 24 üne kadar 1-2 kilo versem valla süper olurrrrrr

Kizlar hepinizi tebrik ediyorum :thumbup:

Superiz birdahaki tarti gunune 8gun var hadi bakalim yeni haftamiz hayirli olsun

Kizlar hepinizi tebrik ediyorum :thumbup:

Superiz birdahaki tarti gunune 8gun var hadi bakalim yeni haftamiz hayirli olsun

teşekkürler gerçekten süper bir başarı gösterdikkkkkk
herkesi tekrar tebrik ediyorum
bayram havası oldu resmen
Performanslarınızzzzz Muhteşemdiiiiiiii ama boşlamak yok
24 Nisana odaklanalım hemen gevşemeyelim
24 nisandada aynı, hatta daha fazla başarı gösterelimmm inşallahhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…