Esnek Diyet Arkadaşlığı

Kilarrrrr
Sizi gidi siziiiii supersiniz

Persembe basladim 6gun oldu 70.6 ciktim 72 ile basladim kusurati var ama dememistim fena deyil her hafta boyle olsa daha ne istetim 1.400 gr

bu arada canım sende ikincisin maşallah ama seni taçlandırmaıyoruz
töleranslar sadece 1. lere ama ikinci olduğunuda bil yaniiiiiiii

ben ders çalışıyom yeni kilolar geld,kçe ekliyom ama bu aralar gelmedi bende derse yöneldim canımcımmm
misafirlerin ne zaman gidecek??
hiç gitmeye niyetleri yok herde gııı...

Eşimin ailesi canım başka şehirde yaşıyorlar senede 1 defa yaşlı annesi var çağırıyoruz bizle vakit geçiriyo. Ünv okuyan görümcem var cuma günü o gelicek. Evli görümcemde geldi o bugün döndü. Yani bizimkiler o yüzdende uzun kalırlar :)

Eşimin ailesi canım başka şehirde yaşıyorlar senede 1 defa yaşlı annesi var çağırıyoruz bizle vakit geçiriyo. Ünv okuyan görümcem var cuma günü o gelicek. Evli görümcemde geldi o bugün döndü. Yani bizimkiler o yüzdende uzun kalırlar :)

hee ok tamam o zaman oldu yapılcek bişey yok Allah kolaylıklar versin

bu arada canım sende ikincisin maşallah ama seni taçlandırmaıyoruz
töleranslar sadece 1. lere ama ikinci olduğunuda bil yaniiiiiiii

Tesekkur ederim canim zaten benim bu hafta cok iddam yok cunku biraz zor kilo veririm ilk hafta oldugu icin bu kadar verebildim artik bundan sonra oldugu kadar; )

28 inde gidicekler canım. Allah kolaylık versin sanada. Bende takılıyom öyleee

Kolay gelsin valla sanada misafirle zor hele bide kaynanayla gitsinler senide taclandiririz kilo vermekten deykl belki ama kaynanayi misafir etmekten:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkur ederim canim zaten benim bu hafta cok iddam yok cunku biraz zor kilo veririm ilk hafta oldugu icin bu kadar verebildim artik bundan sonra oldugu kadar; )

Kolay gelsin valla sanada misafirle zor hele bide kaynanayla gitsinler senide taclandiririz kilo vermekten deykl belki ama kaynanayi misafir etmekten:KK66:

he he he kız çok güldürdürn beni haaa
ama belkim kaynanası çok iyiidir kızz yazıkkk yaşlıymışda...

Son düzenleme:

😃😃😃alemsin kız zevkle efenim :KK70:

kolay gelsin cümlemize:) doğum sonrası 78 den 72 ye düştüm 1 ay da şimdi veremiyorum.kpss ye çalışıyorum çocuklar ev derken açlık tavan yapıyo.. artık börekler kekler gözümün önünde uçuşuyor. anlamdım bu kadar iştahımı ne açıyor.

Sizlere Teşekkürler ederim kizlar iyi kaynana yokdur fikrimi degistirdiniz diyemiyecegim arada gorustugunuz icindir biz ayni apartmanda oturuyoruz kaynanam 1.katta eltim 2.katta ben 3.katta gorumcemde yan apartmanda oturuyor bana pek zararlari yok ama insanliklarida yok esim aksam mac yaparken sakatlanmis kasi yirtilmis sabah gec gitti arkadasi geldi doktora goturdu kendi ogullarina bile olum hayirdir ne oldu bu saatte gidiyosun biseymi var demedilet 1.katta oturuyolar herseyden haberleri olur bu gormuyorlar mesela

Sizlere Teşekkürler ederim kizlar iyi kaynana yokdur fikrimi degistirdiniz diyemiyecegim arada gorustugunuz icindir biz ayni apartmanda oturuyoruz kaynanam 1.katta eltim 2.katta ben 3.katta gorumcemde yan apartmanda oturuyor bana pek zararlari yok ama insanliklarida yok esim aksam mac yaparken sakatlanmis kasi yirtilmis sabah gec gitti arkadasi geldi doktora goturdu kendi ogullarina bile olum hayirdir ne oldu bu saatte gidiyosun biseymi var demedilet 1.katta oturuyolar herseyden haberleri olur bu gormuyorlar mesela

ah canım senin durmun farklı altta üstte sürekli bir olmak çok kötü
Allah yardımcın olsun o zaman herşey göze batar tabii bazı şeylerin verdiğin örnek gibi hemen farkına varırsın
zor yaa kolay değil ordan ayrılsanız rahat edersin ama imkansızdır ayrılmanız tabii
aslında birebir kötülük yapmadıkça çokda sorun değil bunlarda insan tabii genede dayanamıyor ağır geliyor anlıyorum

Ben dün katılmıştım ve bi süredir dikkat ediyorum. 16 Nisan olan bugün 55,6 geldim aç karna :) herkese kolay gelsiin*

Ben dün katılmıştım ve bi süredir dikkat ediyorum. 16 Nisan olan bugün 55,6 geldim aç karna :) herkese kolay gelsiin*

ok canım senin kilonuda yazıyorum hemen o zaman senin performansını ancak haftaya dicektim
değerlendirebilecez yeni katıldığın için ama 400 gramda çok iyi sadece bir günde

Son düzenleme:
kolay gelsin cümlemize:) doğum sonrası 78 den 72 ye düştüm 1 ay da şimdi veremiyorum.kpss ye çalışıyorum çocuklar ev derken açlık tavan yapıyo.. artık börekler kekler gözümün önünde uçuşuyor. anlamdım bu kadar iştahımı ne açıyor.

canımcımmmmmmm
iş beyinde bitiyor bende öyleydim
sabah akşam deli gibi acaba şimdi ne yesem öğleye na yapsam
akşama ne pişirsem acaba dışardanmı söylesem derken hooppppppp olmuşum 68-69
inan canım 70 e dayanmıştım nerdeyse
ama sonunda dedim aaaa yeter be bu ne ya aklımmı uçmuş benim yiyecekle aklımızı bozmuşuz eşimde öyle her akşam tatlılar almalar o almasa ben ararım şunuda al yok ekmek kadayıfı al yok tulumba baklava yemeği o biçim ağır yememice rağmen üstüne birde tatlımızı hiç eksik etmezdik
eşimde 80 i geçmişti oda 90a doğrı gidiyordu sonra bir tersine döndük çok şükür oda 76 ya düştü bende 61 e indim hiç gerek yok yediğimiz bir çok şey gereksizz tamam ayda yılda bir olur misafirliğe gidilir veya özel bir gün olur yenilir ama bu hergün her dk yenmez yani herşeyin bir adabı var kendimize gelmemiz lazım onda açlıkla boğuşanlar varken bizim yaptığımız o bakımdan da hoş değil beyninde bitir canım yeter de aklından çıkar 1 haftada öyle güzel alışıyorsunki inan şimdi hiç bişey istemiyor canım artık aklıma bile gelmiyor çok güzel oluyor bak 1 hafta sık dişini göreceksin ne güzel olacak

Son düzenleme:

Valla iyi kaynana var çok şükür ama Allah senin durumundakilerede genişlik versin insan dayanamaz ya

X