Esmer güzelim dualarımız seninle

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.556
10
Bugün esmer güzeli kardeşimle telefonda görüştük.Sabah mesaj çekmişti,nikaha gideceğimizi biliyordu,mutluluk dileklerini iletmemi istedi,arkadaşlara selamları vardı,ilettim.
Salı gününden beri hastanede yatıyormuş bugün saat00 de tekrar gidecekti.Şekeri normale dönerse yarın ameliyat olacak.
Canım kardeşim esmer güzelim yarın hayırlısı ile ameliyat olacaksın,şekerin normal çıkacak,kurtulacaksın,dualarım seninle...Şeniza.s.

GEÇMİŞ OLSUN ABLACIMMMa.s.
NE AMELİYATI OLUCAKSIN BİLMİYORUM AMMA İNŞALLAH TEZ ZAMANDA YANIMIZDA OLUCAKSIN..
DUALARIMIZ SENİNLE..ALLAHIM ŞİFA VERSİN..:Saruboceq:a.s.

Şiir sevdalısı arkadaşım benim.
İnşallah en kısa zamanda iyileşir aramıza dönersin.
Çok geçmiş olsun tekrardan sana.
Çıtırlar olarak bekliyoruz seni.kaydirigubbakcemile3

öncelikle cok gecmis olsun esmer arkadasimiza insallah en kisa zamanda sagligina kavusur:Saruboceq:

ESMERİM GÜZELİM

CANIM BİLİYORSUN DEĞİLMİ BİZLER SENİN YANINDAYIZ(YÜREĞİNE BAK BİZLERİ GÖRÜRSÜN)

ARKADAŞIM SAKİN OL Kİ ŞEKERİN DÜŞSÜN VE BİR AN ÖNCE AMELİYATINI ALLAHIN İZNİYLE OL VE SAĞLIĞINA KAVUŞ BACIM

DUALARIMIZ SENİNLE:Saruboceq:

SENİ SEVİYORUZa.s.

Rabbim cümlemize saglık dertlerimize derman versin ESMER GÜZELıM sana da geçmiş olsun

canım ablam gecmiş olsun allahın sana ve tüm hastalarımıza acil şifalaer versin:Saruboceq:

Geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin sana ve tüm hastalara :Saruboceq:

canım sana nazarmı degdi geçmiş olsun bitanem seni dimdik ayakda görmek istiyoruz çok öpüyorum

Acil şifalar dilerim,inşallah şekeri normale döner ve ameliyatı da başarılı geçer,dualarımız arkadaşımızla:Saruboceq:

geçmiş olsun esmer güzeli
rabbim şafi ismiyle şifasını versin sana ve tüm hastalara

ayyy bizim esmer güzelimi inanmıyorum ya çok geçmiş olsun amilyat mı olacak valla çok üzüldüm ya inş iyi olacak dualarımız seninle esmer güzeliiiiiiiii bir an önce dön aramızaaaaaaaaa

Allah acil şifalar versin..kısa zamanda düzelir iyi haberlerini veririsin inş cnm.

Evet esmer güzelim bugün ameliyat oldu.Sabah 08:20 de kendisini aradım telefonu eşi açtı,sonra esmer güzelimle görüştüm,biraz morali bozuktu dualarımızın onunla olduğunu söyledim,morali düzeldi.Sonra aradığımda telefonu açan yengesi idi ameliyatta dedi,daha sonra ablasıyla konuştum,ameliyattan çıkmış ama odasında değildi.Nihayet telefon ettğimde ablası kendisi ile görüşebileceğimi söyledi.Esmer güzeli kardeşime onun için topic açtığımı söyledim Sizlere onun adına teşekkür etmemi istedi.
Evet hepiniz sağolun arkadaşlar esmer güzelim iyi,selamları varrrrrrrrrrrrrrr

Cok gecmis olsun, kisa sürede sagligina kavusup aramiza dönmesini diliyoruma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…