Esmer güzelim dualarımız seninle

Çok çok geçmiş olsun...
Allahım acil şifalar versin...
dualarımız onunla...
görüştüğünüzde bizden de selamlar söyleyin lütfen...
en kısa zamanda sağlıkla aramıza dönmesini bekliyoruz...
sevgiler...

rahatsızlığının ne olduğunu bilemiyorum ama Rabbimden şafi olan ismiyle şifa vermesini diliyorum arkadaşımıza umarım kısa zamanda hastalığını atlatıp sapasağlam döner aramıza

Çok geçmiş olsun arkadaşım nihayet attlattın ameliyatını.
Çabuk dön aramıza şirrlerini bekliyoruz senden.kaydirigubbakcemile3
Acil şifalar diliyorum.
Görüştüğünüz zaman çok selamlarımızı iletin lütfen

GEÇMİŞ OLSUN ABLACIMMMa.s.
NE AMELİYATI OLUCAKSIN BİLMİYORUM AMMA İNŞALLAH TEZ ZAMANDA YANIMIZDA OLUCAKSIN..
DUALARIMIZ SENİNLE..ALLAHIM ŞİFA VERSİN..:Saruboceq:a.s.

sağol canım bugün ameliyat oldu sizler çok teşekkür ediyorŞeniz

Şiir sevdalısı arkadaşım benim.
İnşallah en kısa zamanda iyileşir aramıza dönersin.
Çok geçmiş olsun tekrardan sana.
Çıtırlar olarak bekliyoruz seni.kaydirigubbakcemile3

Duyarlılığınız için teşekkürler,esmer güzelim adınada teşekkür ediyorum,sağolun.Ameliyat oldu iyi,selam ve teşekkürleri var

ESMERıM CANIM BENıM ÇOK GEÇMıŞ OLSUN BıTANM, EN KISA ZAMANDA ıYıLEŞ ARAMIZA DÖN OLURMU :1hug:
DUALARIMIZ SENıNLE CANIM a.s.

KIZLAR ESMERıMLE SABAH TELEFONDA KONUŞTUK SAĞLIĞI GAYET ıYı YÜRÜTMEYE ÇALIŞIYORLARMIŞ,
ıNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞARAK ARAMIZA DAHA SAĞLIKLI VE ZıNDE OLARAK DÖNECEK,

BEKLıYORUZ CANIM a.s.

Esmerim,çok geçmiş olsun.Bir an önce iyileş inşallah.Valla,hiç çekilmiyor bu topikler.Çok özlediikk.a.s.

Az önce esmer güzelimle konuştum,ablası yürütmüş.Doktoru ameliyatının çok başarılı geçtiğini söylemiş,ama şu anda iyiymiş.Hastaneye yatalı 10 gün olmuş,pazartesi ameliyat oldu bugün 3, günü.Sizlere selamı var sesi çok iyi geliyordu.Benden öncede sevgili organizatör kardaşım kalimeram aramış,o da sesin iyi geliyor demiş.
uzun süre nete giremeyecek,bende bu aralar pek giremiyorum,kendive esmer güzelim adına arayan soran topice yazan tüm arkadaşlara teşekkürler sağolun var olun.
Biz iyi günde ve kötü günde arkadaşız dostuz....Şeniza.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

geçmiş olsun çanım ablam allh açil şifalar versin en kısa zamanda aramıza bekliyoruz dualarımız seninle

canım benim, çok çok geçmiş olsun. acil şifalar diliyorum. dualarımız seninle
iyi ol, siteye gel sensiz olmuyor. kucak dolusu sevgiler yolluyorum

geçmiş olsun dostum

Gecmisolsun002.jpg

Esmer güzelim çokkk geçmiş olsun.:teselli: Seni seviyoruz canım bir an önce iyileşirsin İNŞ...:nazar:

Arkadaşlar kızım ders çalıştığı için nete pek giremiyorum.Dün gece esmer güzelim aradı,iyiymiş sizlere çok selamları ve teşekkürleri var.Sesi oldukça neşeliydi,epey konuştuk.Esmer güzelimi yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma kendim ve esmer güzelim adına çok teşekkürler.Sağlık,huzur,mutluluk,bereket bizlerle olsun,sevgilera.s.:nazar::nazar:

X