Esmalar ve etkileri ? 🌸❤

40 gün her uygulamada çook etkilidir. Ya vedudun ebced hesabı var. Günde 4 bin çokmuş. Niyetini edip 40 gün boyunca aksatmadan ebced değerine göre çekmek lazım.

Ayrıca dilek istek uygulamalarıda var, kaynaklar güvenilir ise onları deneyebilirsiniz. O şekilde ya vedud esmasının sayısını daha da artabiliyor. Önemli olan kaynaklar bence. Ben doğru kaynaklardan o uygulamaları yapınca çok şükür istediklerim oldu

Ayy maşallah sizin adınıza cok sevindim. Hayırlısıyla inşallah Benim de isteklerim olsunn. Siz hangi uygulamarı yaptınız?Hangi kaynakları kullandınız?

Ayy maşallah sizin adınıza cok sevindim. Hayırlısıyla inşallah Benim de isteklerim olsunn. Siz hangi uygulamarı yaptınız?Hangi kaynakları kullandınız?
Dilek duaları diye bir kitap vardı ondan bakmıştımm çeşitli esmalarla birlikte astrolog mine ölmez i takip ediyorum genellikle. O hem esma sayısı veriyor hemde günleri veriyor..mesela duaların kabul olduğu vakitleri önceden veriyor. Takip etmeniizi öneririm. Bir de esmaları Googledan araştırıdğınızda karşınıza çıkıyor şu şekilde uygulanması gerekiyor diye. Bu şekilde araştırırsanız iyi olur

Cooook coook teşekkür ederimm. Annelerin duası kabul olurmuş; sizden dua isterim Allah gönlündekini hayırlı etsin ona derseniz dualarında çok güzel olurrr

Ben elimden geldiğince günlük olarak esmalari çekiyorum fakat ilk defa YA KAHHAR çektim aman Allahım dedim o gece bana sabah olmadı kabus üstüne kabuslar gördüm ve bir kaç gün sanki dünyayı üzerime yık etmiş gibi kendime gelemedim bi ağırlık oldu off ama sikintilarimda üzüntülerimi de ne zaman YA LATİF YA FETTAH çeksem şükürler olsun ki elhamdülillah sevincini yaşatıyor Rabbim

Ben üst komşunun eziyetlerine dayanamayıp bi kac kez ya kahhar çektim. Akşamına elektrik çarptı . Bir de onları deneyeyim coook teşekkür ederim. Bana da dua edin dualarınızda nolur .Allah gönlündekini versin hayırlısıyla deyin yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…