Esmalar ve etkileri ? 🌸❤

Ayrıca dilek istek uygulamalarıda var, kaynaklar güvenilir ise onları deneyebilirsiniz. O şekilde ya vedud esmasının sayısını daha da artabiliyor. Önemli olan kaynaklar bence. Ben doğru kaynaklardan o uygulamaları yapınca çok şükür istediklerim oldu 🙏🏻
Kaynağınız nedir de

Ben elimden geldiğince günlük olarak esmalari çekiyorum fakat ilk defa YA KAHHAR çektim aman Allahım dedim o gece bana sabah olmadı kabus üstüne kabuslar gördüm ve bir kaç gün sanki dünyayı üzerime yık etmiş gibi kendime gelemedim bi ağırlık oldu off ama sikintilarimda üzüntülerimi de ne zaman YA LATİF YA FETTAH çeksem şükürler olsun ki elhamdülillah sevincini yaşatıyor Rabbim
Ya kahhar bana hiç ağır gelmiyor .
Pek çok kez cektim

Kaynağı üst mesajda yazdım. Siz neden kahhar ismini çektiniz. Düşman için vs diye biliyorum
Ablamin eşi ablamı aldatıyor ve yıllardır süregelen bı mevzu bu.
Kadında ablama çok sıçrıyor
Onlara kahhar diye çok esmalar okudum fakat bana ağır gelmediği gbi karşı tarafıda kahredecek bişey oldurmadi 🤷

Kızlar merhabalar. Eşyaların etkilerini hemen almak için ne yapmalıyız? Kaç gün okumak lazım? En son dun 4000 kez ya vedud çektim. Gece birden uyandım- uyandırıldım belki de. Sabah da dualarına devam et ,duaların boşuna değil diye söylediler rüyam da. 🦋 Fikirlerinizi alabilir miyim kizlar ?
Esma-dua grubunuz varsa beni de alır mısınız?
Tesekkkurlerrrr🌸🌸🦋💙
Esma ül hüsnaların sayılı çekilmesini doğru bulmuyorum..Ayrıca Esma onun bunun için degil gercekten anlamını bilerek hissedip yasayarak çekilmeli,beklenti içinde degil..

Bana ya vedüd çekeyim biri beni sevsin ya da çok sevileyim..Kadir çekeyim çok güçlü olayım ..Peki ya bunları tasıyabilecek misiniz..Vedüd nefsinizi gıdıklar egonuzu şişirirse ,kadir güç içindir ama ya bu gücü yanlış yerde kullanırsanız..Tabi bir çok esma için geçerli bunlar..
Herşey ölçüsünde güzeldir benim fikrimce ve beklentiyle degil Allahı anmak için çekilir ..Siz anarsanız o da sizi anar..Amaç bu olmalıdır💕

Onlara kahhar diye çok esmalar okudum fakat bana ağır gelmediği gbi karşı tarafıda kahredecek bişey oldurmadi 🤷
Anladım, uzaklaştırma duası var. Ve faydasını gören çok kişi var. Ablanız zikretsin özellikle. Ben de görümcelerim için okumuştum faydası olmustur muhakkak. Netten bir araştırın uzaklaştırma duasını

Anladım, uzaklaştırma duası var. Ve faydasını gören çok kişi var. Ablanız zikretsin özellikle. Ben de görümcelerim için okumuştum faydası olmustur muhakkak. Netten bir araştırın uzaklaştırma duasını
Uzaklaştırma duası filan deyince dua değil de daha kötü isler sınıfından bisey olduğuna inanıyoruz biz o tür şeylerin .
O yüzden tercih etmiyoruz
Yanlışlıkla ledün ilmine bulasmaktan geri duruyoruz 🙏

Cevşen bile sevmeyiz 🤷

Uzaklaştırma duası filan deyince dua değil de daha kötü isler sınıfından bisey olduğuna inanıyoruz biz o tür şeylerin .

Cevşen bile sevmeyiz 🤷
Yok öyle değil, kısa bir dua zaten anlamı da , Allaha havale etmeyi içeriyor. Bence kahhar ismi daha sakıncalı. Ağır gelmemiş olabilir ama karma yaratabilir. Ben anlamına bakarak araştırarak okuyorum böyle şeyleri. Anlamı kesinlikle namaz surelerinin anlamı gibi. Anlaşılmayan kelime içermiyor yani

Cevşen bile sevmeyiz 🤷
Screenshot_20210811-145005~2.png

Esma ül hüsnaların sayılı çekilmesini doğru bulmuyorum..Ayrıca Esma onun bunun için degil gercekten anlamını bilerek hissedip yasayarak çekilmeli,beklenti içinde degil..

Bana ya vedüd çekeyim biri beni sevsin ya da çok sevileyim..Kadir çekeyim çok güçlü olayım ..Peki ya bunları tasıyabilecek misiniz..Vedüd nefsinizi gıdıklar egonuzu şişirirse ,kadir güç içindir ama ya bu gücü yanlış yerde kullanırsanız..Tabi bir çok esma için geçerli bunlar..
Herşey ölçüsünde güzeldir benim fikrimce ve beklentiyle degil Allahı anmak için çekilir ..Siz anarsanız o da sizi anar..Amaç bu olmalıdır💕
Çok haklısınız. Zaten mümkün mertebe insanlar beni fazla sevmesin Allah sevsin yeter. Esmaların
Sayılarla çekilmesi lazimmis yoksa etki etmezmis vb gibi yorumlar da okudum kafam karıştı. Allah herşeyin hayırlısını versin.

Çok haklısınız. Zaten mümkün mertebe insanlar beni fazla sevmesin Allah sevsin yeter. Esmaların
Sayılarla çekilmesi lazimmis yoksa etki etmezmis vb gibi yorumlar da okudum kafam karıştı. Allah herşeyin hayırlısını versin.
Esmaları anlamlarıyla okuyun ve kalpten söyleyin..

Oturup bişeyler çekilmesine anlam veremiyorum..Sayısı anahtarıdır deniliyor..
Ama zaten siz severerk bilerek o esmanın anlamını tefekkür ederek anarsanız sevilir bilinir ve Rabbimin izniyle zaten her işiniz yoluna girer..Yeterki kalpten isteyin..

Bu dünya bu insanlık aşkla sevgiyle yaratılmadı mı..Herşeyin başı önce büyük ressamı görüp ona göre anlamlandırabilmek hayatı..ve onu sevmek💕💕🙇

Esmaları anlamlarıyla okuyun ve kalpten söyleyin..

Oturup bişeyler çekilmesine anlam veremiyorum..Sayısı anahtarıdır deniliyor..
Ama zaten siz severerk bilerek o esmanın anlamını tefekkür ederek anarsanız sevilir bilinir ve Rabbimin izniyle zaten her işiniz yoluna girer..Yeterki kalpten isteyin..

Bu dünya bu insanlık aşkla sevgiyle yaratılmadı mı..Herşeyin başı önce büyük ressamı görüp ona göre anlamlandırabilmek hayatı..ve onu sevmek💕💕🙇
Ağzınız bal yesin. Ben de bunu demeye çalışıyorum. Kimse dinlemiyor herkes haşa Allahın külli iradesini unutup kendi başına olumsuz konusuyor bana çevredekiler.

Ağzınız bal yesin. Ben de bunu demeye çalışıyorum. Kimse dinlemiyor herkes haşa Allahın külli iradesini unutup kendi başına olumsuz konusuyor bana çevredekiler.
Ben bu konuda insanların lafına bakmayı çok uzun zaman önce bıraktım..İnsan bildiğini ögretmek anlatmak istiyor ama karşıt tepkiler geliyor çünkü insanlarda sürü psikolojisi var özellikle bizim bazı din tüccarlarının sayın müritleri evrim varsa kesin koyundan evrimleşmişler😂

Ve ben bıraktım artık anlatmayı,şöyle düşündüm ben daha çok bu konuda itici olacagıma susarım belki de bunu onlara ögretilmek için dogru kişi ben degilimdir..Bu yüzden Rabbime bıraktım en dogrusu en güzelini o bilir💕💕💕

Böyle şeylerden uzak durulmalı bence..
Allahın güzel isimleri dogru niyetlerle okunmalı..
Yaratıcının yarattıgını kahretmek için degil..

Ayrıca neden kadına okunuyor o kadar biliyorsa kocasınada okusun..Sanki kadın tek basına aldatıyor..
Kadının düşmanı yine kadın..
Üzücü..

Böyle şeylerden uzak durulmalı bence..
Allahın güzel isimleri dogru niyetlerle okunmalı..
Yaratıcının yarattıgını kahretmek için degil..

Ayrıca neden kadına okunuyor o kadar biliyorsa kocasınada okusun..Sanki kadın tek basına aldatıyor..
Kadının düşmanı yine kadın..
Üzücü..
Bilip bilmeden konuşmayın.
Kadınin yaptıklarını görseniz kusarsiniz.haddiniz olmayan şeylere yorum yapmayınız ki sinanmayiniz 😊çünkü ben konu açmadım.konu acmadiysam yorum istemiyorumdur😇😇😇

Ben bu konuda insanların lafına bakmayı çok uzun zaman önce bıraktım..İnsan bildiğini ögretmek anlatmak istiyor ama karşıt tepkiler geliyor çünkü insanlarda sürü psikolojisi var özellikle bizim bazı din tüccarlarının sayın müritleri evrim varsa kesin koyundan evrimleşmişler😂

Ve ben bıraktım artık anlatmayı,şöyle düşündüm ben daha çok bu konuda itici olacagıma susarım belki de bunu onlara ögretilmek için dogru kişi ben degilimdir..Bu yüzden Rabbime bıraktım en dogrusu en güzelini o bilir💕💕💕
Ben de duamı edip bıraktım.Allah büyük diyorum sadece. Cubku insanlardan ve sürekli olumsuz yorumlarımdan çok sıkıldım...

Bilip bilmeden konuşmayın.
Kadınin yaptıklarını görseniz kusarsiniz.haddiniz olmayan şeylere yorum yapmayınız ki sinanmayiniz 😊çünkü ben konu açmadım.konu acmadiysam yorum istemiyorumdur😇😇😇
Çok şeyle sınandım ama kimseye kahretmedim..Tabiki yorum istememenize saygı duyarım⚘

X