Esmalar ve etkileri ? 🌸❤

Böyle şeylerden uzak durulmalı bence..
Allahın güzel isimleri dogru niyetlerle okunmalı..
Yaratıcının yarattıgını kahretmek için degil..

Ayrıca neden kadına okunuyor o kadar biliyorsa kocasınada okusun..Sanki kadın tek basına aldatıyor..
Kadının düşmanı yine kadın..
Üzücü..
Bile bile yuva yikilamaz ayrıca 😘😘😘 sizin başınıza gelince ah canım benim kaderdasim diye bagriniza mi basacaksınız kadın kadının düşmanı olmasın diye.

Ne yani o kadın kadının düşmanı değil mi şimdi yani ?

Bile bile yuva yikilamaz ayrıca 😘😘😘 sizin başınıza gelince ah canım benim kaderdasim diye bagriniza mi basacaksınız kadın kadının düşmanı olmasın diye.

Ne yani o kadın kadının düşmanı değil mi şimdi yani ?
Sorunu ilk eşimde ararım,sadece karşı tarafta degil..
Sizce ablanızın eşi suçsuz mu bu durumda.?

Vallahi su an bile o kadar moralim bozuk ki. Cubku bugun iyice darladilar. Nasıl dua ederim bu moralle bilmiyorum. Ben sanki kuldan istiyorum. Allahtan istiyorum onlardan degl ki. Kendileri unuttular zamanında dua et nolur

Vallahi su an bile o kadar moralim bozuk ki. Cubku bugun iyice darladilar. Nasıl dua ederim bu moralle bilmiyorum. Ben sanki kuldan istiyorum. Allahtan istiyorum onlardan degl ki. Kendileri unuttular zamanında dua et nolur dediklerini
Nefes egzersizleri yapıp sakinleşmeye çalışın,dua kendi vaktini bilir zaten sıkmayın canınızı💕🙇

Vallahi su an bile o kadar moralim bozuk ki. Cubku bugun iyice darladilar. Nasıl dua ederim bu moralle bilmiyorum. Ben sanki kuldan istiyorum. Allahtan istiyorum onlardan degl ki. Kendileri unuttular zamanında dua et nolur dediklerini
Cnm birsey soracağım sana.
Sen bi önceki konununda konustuğumuz kişi için mi dua ediyorsun hala pekı

Cnm birsey soracağım sana.
Sen bi önceki konununda konustuğumuz kişi için mi dua ediyorsun hala pekı
Evet ☺️. Belki garip gelecek ama Allah isterse herşey değişir buna canı gönülden inanıyorum. Bugün zamanida sevdiği için kac gün dualar eden kızlar gelmis o anlarin unutmuşlar akıl veriyorlar. Bu çok zoruma gitti. Hayirsizsa hayra cevir Allahım diyorum sadece. Insanları bir gör, hepsi güya kader profesoru olmus haşa . Olmayacak dua diyolar. Allaha ettiğimiz hangi dua olmaz hasa ? Haksiz mıyım?😳🤗

Allaha ettiğimiz hangi dua olmaz hasa ? Haksiz mıyım?😳🤗
Şurda çok haklısın katılıyorum.

Ama gecende aynı şey uzerıne konustuk ama bu tek senın çabanla olmaz balım.
"biz ınsanın kaderini kendı çabasına bağlı kıldık" diye bır ayet var bilir misin..
Yanı o cocuk cabalamazsa, çalısmazsa sen kuranda hatım etsen üzülerek söylüyorum olmaz.
Bak ben suan iş için mücadele ediyorum mesela bı yandan kendım cabalıyorum bi yandan dualar esmalar cekıyorum bu nokta da her ıkısınıde yerıne getiriyorum ve ınanıyorum olacak. Cunku ben elımden gelenı yaptım, duamı ettım gerisi Rabbımi kalmıs verırse de vermessede boynum kıldan ince der tevekkül etmeye çalısırım. Ama mutlaka duama icabet edecek ya verecek benı bu dunyada mükafatlandıracak yada sımdı vermeyecek ahirette sevap olarak karsıma çıkaracak ama mutlaka duama cevap verecek.

Senın durum cok farklı. Sen tek basına cabalıyorsun karsı taraftan hıc bır atak yok ki. Sevmek acısından demıyorum duygularınız karşılıklı zaten. Hanı sevipte kavusamasanız yıne anlıcam, esma tavsıyesnde veya dua tavsıyesınde bulunacam ama oyle bırsey de degıl.
Çocuk elımden bırsey gelmiyor dıe cekılıyor kenara
Unutma "Bak kuşlara, çırpınmayana gökyüzü verilmiyor." derler. Once o çırpınacak gayret edecek sonra Allaha bırakacak. Baska türlü olmaz

Umarım benı yanlıs anlamamıssındır abla olarak sana tavsıye veriyorum. 🌺Lütfen gozardı etme dediklerimi..

Şurda çok haklısın katılıyorum.

Ama gecende aynı şey uzerıne konustuk ama bu tek senın çabanla olmaz balım.
"biz ınsanın kaderini kendı çabasına bağlı kıldık" diye bır ayet var bilir misin..
Yanı o cocuk cabalamazsa, çalısmazsa sen kuranda hatım etsen üzülerek söylüyorum olmaz.
Bak ben suan iş için mücadele ediyorum mesela bı yandan kendım cabalıyorum bi yandan dualar esmalar cekıyorum bu nokta da her ıkısınıde yerıne getiriyorum ve ınanıyorum olacak. Cunku ben elımden gelenı yaptım, duamı ettım gerisi Rabbımi kalmıs verırse de vermessede boynum kıldan ince der tevekkül etmeye çalısırım. Ama mutlaka duama icabet edecek ya verecek benı bu dunyada mükafatlandıracak yada sımdı vermeyecek ahirette sevap olarak karsıma çıkaracak ama mutlaka duama cevap verecek.

Senın durum cok farklı. Sen tek basına cabalıyorsun karsı taraftan hıc bır atak yok ki. Sevmek acısından demıyorum duygularınız karşılıklı zaten. Hanı sevipte kavusamasanız yıne anlıcam, esma tavsıyesnde veya dua tavsıyesınde bulunacam ama oyle bırsey de degıl.
Çocuk elımden bırsey gelmiyor dıe cekılıyor kenara
Unutma "Bak kuşlara, çırpınmayana gökyüzü verilmiyor." derler. Once o çırpınacak gayret edecek sonra Allaha bırakacak. Baska türlü olmaz

Umarım benı yanlıs anlamamıssındır abla olarak sana tavsıye veriyorum. 🌺Lütfen gozardı etme dediklerimi..
Yok niye yanlış anlayayım abla haklısın. Ben ınsanlara tahammül edemiyorum artık. Bana olmaz ,olmayacak duaya amin deme diyorlar. Haşa duayı sanki kendileri kabul ediyor. Kendileri de zamanında dua istiyorlardı düşün abla. Ben sey diyorum abla Allah isterse ona iş vermez mi ee verir. Bunun icin ediyorum. Cok guzel olaylar da yaşıyorum abla sukur. Ama kendileri bunu duysalar inanmazlar

Esma ül hüsnaların sayılı çekilmesini doğru bulmuyorum..Ayrıca Esma onun bunun için degil gercekten anlamını bilerek hissedip yasayarak çekilmeli,beklenti içinde degil..

Bana ya vedüd çekeyim biri beni sevsin ya da çok sevileyim..Kadir çekeyim çok güçlü olayım ..Peki ya bunları tasıyabilecek misiniz..Vedüd nefsinizi gıdıklar egonuzu şişirirse ,kadir güç içindir ama ya bu gücü yanlış yerde kullanırsanız..Tabi bir çok esma için geçerli bunlar..
Herşey ölçüsünde güzeldir benim fikrimce ve beklentiyle degil Allahı anmak için çekilir ..Siz anarsanız o da sizi anar..Amaç bu olmalıdır💕
👏👏🌸🌸

Yok niye yanlış anlayayım abla haklısın. Ben ınsanlara tahammül edemiyorum artık. Bana olmaz ,olmayacak duaya amin deme diyorlar. Haşa duayı sanki kendileri kabul ediyor. Kendileri de zamanında dua istiyorlardı düşün abla. Ben sey diyorum abla Allah isterse ona iş vermez mi ee verir. Bunun icin ediyorum. Cok guzel olaylar da yaşıyorum abla sukur. Ama kendileri bunu duysalar inanmazlar
Bir dua üzerine konu açmak istiyorum ama bunu hangi bölümden açabilirim ..Yardımcı olursanız sevinirim🙇🙇💕

X