Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

teşekkür ederim

Nasıl yapmıştınız acaba ne okudunuz rica etsem detaylı anlatırmısınız
Google dan bakin orda daha detaylı var ama şöyle tarif edeyim bna kayınvalidm getirmisti biri yapmış dilegi olmus bnada verdi her tesbih tanesi ne 3 ihlas bir fatiha okuyorsunuz en son imameye gelince imameye de 3 ihlas bir fatiha okuyorsunuz dilek dileyip gunes ve ay isigi alacak bi duvara asiyorsunuz ordan hic ellemiyorsunuz dilek olana dek bn balkon a asmistim

Ya Fettah ,ya Rafiu ,ya Muiz esmalarini illaki bir oturusta mi oturmak gerekir?Yada her bir tanesini ayri namazdan sonra okuyabilir miyiz?mesela ya Fettahi sabah,ya Rafiu esmasini oglen digerinide aksam...
bir de ya huvel kaviyyul aziz mi.
yoksa ya huvel aliyyul azim mi?diger topikte okumustum iki sekilde yazilmis,Hangisi acaba?sordum ama bir cevap gelmedi.

mesajinizi okudum.Siz gunluk 50 den fazla ayetel kursi okuyun.Gelmis gecmis en buyuk korunma duasidir...Hatta oyke etkili bazen yic ummdiginiz kisileri de uzaklastirabilir,

Teşekkür ederim

Ne güzel seyler yasamissiniz. Ben bir kac ay bir esmaya devam etmistim ama bende etki etmedi.
Sadece mavi isik gördüm. Bu kadar.
Acaba birseyleri eksik mi yaptim ?

Gece teheccüd ile yapilan duaların çok etkili olduğunu söyleyebilirim.
teheccüdün sanırım birkaç yönden etkisi var:
1. Güneş direkt olarak gezegenin öte yarısına etki ediyor, bize pek etkisi olmuyor.
2. Diğer insanlar genelde uyuyor, bunların çoğunluğu da böyle şeylerle hiç uğraşmayan hatta tam zıddı tipler.
3. O saatte uyanık kalan da yine az sayıda kişi ve sizin gibi kişiler çoğunlukta oluyor o tarz bir atmosfer.
4. Yani derin bir sessizlik oluyor atmosfer olarak.
5. Uyuyabilecekken uyumuyorsunuz, bir fedakarlık yapıyorsunuz ve zihin buna bir anlam yüklüyor, olayı ciddiye alıyor, zaten bu ritüeldir falandır çoğunun olayı o.
6. Vücut da yorgun oluyor, daha bir sükunete giriyor, zihnin alfa dalgası modu.

Kızlar bişey sorcam ben El Müheymin esmasını zikretmeye başladım 2 gündür ama dün gece baya kötü bir rüya gördüm bununla alakalı olabilir mi sizce bırakayım mı ?
Müheymin sezgilerin artmasında kullanıldığı için normal, yani illa o şekilde etki etmiyordur da sizde o şekilde ediyordur. Stresli bir ortamınız vardır daha net algılamaya başlıyorsunuzdur rüyaların çoğu zaten bilinçaltı fışkırması.

Yani atmosfer mi olay ))

Her gun 336 ya musavvir mi peki ben ta gsniyy ya mugni çekiyorum olur mu ucu maddi manevi zenginlik ayrica guzellik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…