Eşlerinizin dert ortağı siz misiniz?

Keske bana da kimse birsey anlatmasa kafamı dinlesem aklınız varsa bu duruma sevinirsiniz dışlanmış gibi hissetmeyin hic zaten hangi gelini eşin ailesi kızı gibi görmüş ki sizi görecek?

Ben de ciddi olayları anlatmam ama o soluk soluğa eve gelip anlatıyor bende dinliyor hı hı diyorum

Benim en korktuğun bizim olaylarımızı anlatması ufak tefek komik olaylar dışında anlatmamış

Benim de abim çok ketum az dedikodu ver derim yok der ama deşsen sülalenin bütün çirkefligini biliyor

Özellikle aile içi mevzuları sadece birbirimizle konuşuruz. Ama bizimki daha sıkıntılı çünkü ipin ucu kaçtı baktılar ben evrak işi bilmem ne koşturabiliyorum yol yordam biliyorum diye bu sefer sanki yeğen olan eşim değilde benmişim gibi olmaya başlamıştı. Eşimi değil beni arayıp anlatıp bi de sorunu çözmemi bekliyorlar. Düşünün dede hastaneye gidecek eşim götürecek eşimi değil beni arıyorlar. Sonra biraz çıkışıp geri adım attım sonunda aramalar kesildi çok şükür. Ama artık eşimde aranmıyor oh iyi oldu kafamız dinlendi biraz. Tabiki eşiniz sizinle paylaşsa daha iyi ama paylaşmaması bu açıdan daha iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…