eslerimizin iyi yonleri

Hifsiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2007
103
2
kizlar hep onlardan sikayet ediyoruz.Hic mi bu adamlarin iyi yonleri yok tatlicadiarzu Mutlaka vardir .Hadi onlarin iyi yonlerini yazalim buraya.
mesela benim askim gunde bir kac defa mutlaka beni arar
Sonra ben mutfakda is yaparken gelip bana sarilir :1ninca:Bunlar onun iyi yonleri yani bunlari yapmasa hic cekilmezdi dermisim :Roflol:

bi de safdir boyle kimsenin kotulugunu istemez o.yuzu kalbi gibi temizdir.
Aman okursa cok simarir bunlari ona bile hic soylemedim ben yaw:1rolleyes:

Merhametli, çok çalışkan, ve ARTIK MEDENİ fisfisfis daha önce böyle olsaydı ya, boşanmaya karar vermeden çoooook önce yani benneyaptımki

benim eşim kurabiye gibidir.yoğur yoğur dur....sayılacak o kadar iyi yönü var ki yazmayayım şimdi kıskanırsınız filan:Roflol:
şaka bir yana eşim öyle bir karaktere sahip ki iyi davranarak,canım cicim yaparak ona her istediğimi yaptırtabiliyorum...hiç kıyamaz banaartık ben de yolunu öğrendim yani 7 senede(bu arada bugün evlilik, daha doğrusu bizim nikah yıldönümümüz:teytey:)...nasıl davranacağımı bilince işim hiç de zor olmuyor açıkçası
sevgiyle kalına.s.

tam bir işkolik .başarılı .
tuttuğunu koparan
evine bağlı(allah nazardan saklasın)
güzel yemek yapabilen
güçlü .
dürüst
yalansız
riyasız
merhametli
daha çok ........

Yildonumunuz kutlu olsun canima.s.

neyse benimkisi hicbiyerde savunamaz beni ama olsun bana bakinca gozleri sevdigini anlatir diye affediveririm.o an anlarim beni herseyden cok sevdigini.nazi bana gecer butun huysuzluklarini bana yapar .ama olsun sular durulunca yanima gelip elimi tutar cocuk gibi yuzume bakar gozleri titrer sanki iste ondan herseyine katlanirim gozleriyle anlatir ne cok sevdigini ..hicbirseyden bu kadar emi olmam :asigim:

koruyucu
durust
elınde bır lırası olsa bıle bana ayırır
bana cok acık maddı manevı
cok sevıo benııı
kızıyorum fılan ama sevıom ben o keratayııı kurban olurm ona canım o benım

MERHAMETLİ
ÇALIŞKAN
EVİNE AİLESİNE DÜŞKÜN
en önemlisi de evin tüm alışveriş işiyle ilgidir

....................................................................................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
Gece Bana Sarilmasi En çok Hoşuma Giden şey.kanatlarinin Altina Girmek Kadar Güzel Bir şey Yok Sanirim...

çok dürüst bazen aşırıya bile kaçtığı oluyor çokda iyi kalplidir saolsun benide severr

evlı degılım ama yazayım.herseyden once benı dınler.onemser cıkarcı degıldır.kullanmaz.(ki bunu anladıgım anda her anlamda kullanıldıgımı gozumde cok duser)gozlerınde benı sevdıgını gorebılırım.yapabılecegı seylerı soyler.(herkes gıbı kı bu ex kısılere aıt,yapamıycagı seylerı soyleyenler).kısacası onu cok sevıyorum.gamzelım o cukurda kayboluyorum.bılıyorsun.:asigim:

durust
calıskan
sevgısını bellı eden
hosgorulu
cok nadır sınırlenen yanı sakın
karızma
anlayıslı
saymakla bıtmez vala :asigim:

maşallah maşallahhh bir an bitmeyecek sandım...a.s.a.s.allah ayırmasın canımmm:1hug::1hug:

iyi yönleri olmasaydı 12 yıldır sizce bu evlilik sürermiydi??allah nazarlardan saklasın herkesin yuvasını:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…