EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
1 tane AYETEL KÜRSİ(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
41 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)
listemiz
G guzbahar için okuyoruz
1- S Sargoz
2- mycherie mycherie okudu
3- C cansu_tr mazaretli okudu mycherie mycherie tamamladı
4- Safir Taht Safir Taht
5- G guzbahar

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
G guzbahar için okuyoruz
1- S Sargoz okudu
4- Safir Taht Safir Taht mazaretli okudu
5- G guzbahar

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
G guzbahar için okuyoruz
1- S Sargoz okudu
4- Safir Taht Safir Taht mazaretli okudu
5- G guzbahar
Safir Taht Safir Taht un okuyamadiklarini tamamladim

Tabiki sorun ne istersen 5 6 arladsi cagir liste olusturalim dua icin
Eşim benimle ilgili olmadığını söylüyor ama suratı bin karış 3 gündür evde huzur bırakmadı peşimden ayrılmayan Adam yüzüme bakmıyor anneme geldim şimdi düzelir diyor dua ediyorum bol bol , hamileyim bir de alınganım heralde birazda, eşim normalde beni çok sever çok ilgilidir bu durum beni kahrediyor

Liste yapalım lutfen hepimiz için dua edelim okuyalım kızlar ben bugün reglim ama pzt si baslayabilirim katılacak olanlar yazsın inşallah dua edelim

Regl döneminde dua okunur. temizlenip yıkanin duani zi okuyun kendinizi esirgemeyin çünkü bu durum yaratici dan dir siz den değildir.

S Sargoz ben senin yazdığın duaların hepsini sırasına göre okudum allahım eşim beni üzdüğü için pişman olsun beni üzmesin evliliğimiz huzurlu Mutlu geçsin diye dua ettim. Şimdi akşam namazında da okurum liste yaparsak Nasıl okuyacağız?

1tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)

S Sargoz şimdi akşam namazında da okudum, liste olur ise beni de ekleyebilirsin hergün muhakkak okurum , Allah bu duaları paylaştığınız için sizden de razı olsun huzur versin , teşekkür ederim

X