EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
1 tane AYETEL KÜRSİ(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
41 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)
listemiz
G guzbahar için okuyoruz
1- S Sargoz mazaretli esmaları okudum
2- mycherie okudu
3- C cansu_tr
4- Safir Taht okudu
5- G guzbahar okudu

dün doktora gittiğim için giremedim benim yüzümden dua sarkmış ksuruma bakmayın G guzbahar için okudum Rabbim eşiyle arasındaki muhabbeti daima huzurlu eylesin .

S Sargoz senin içinde okudum Rabbim senin de eşinle aranı muhabbetini daima huzurlu eylesin

tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
G guzbahar için okuyoruz
1- S Sargoz mazaretli esmaları okudum
2- mycherie okudu
3- C cansu_tr okudu
4- Safir Taht okudu
5- G guzbahar okudu

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
S Sargoz için okuyoruz
1- S Sargoz
2- mycherie
3- C cansu_tr okudu
4- Safir Taht
5- G guzbahar
@_haymeana_(fatıma ve fatih) nın duası :Allahım aramızdaki sevgi ve muhabbet bagını Peygamber efendimiz(sav) ile Hz.Aişe annemiz arasındaki bag gibi kördüğüm eyle...çözmeye ve fesat çıkarmaya çalışanlar oldukça aramızdakimuhbbet ve sevgi artsın amin ecmain...

yerine okumami istermisin S Sargoz ?

yerine okudum ben ama yinede kendin icin okumak istersen oku canim :)

kendi payima dusenide okudum allah kabul etsin duani insallah

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
S Sargoz için okuyoruz
1- S Sargoz
2- mycherie okudu
3- C cansu_tr okudu
4- Safir Taht
5- G guzbahar okudu
@_haymeana_(fatıma ve fatih) nın duası :Allahım aramızdaki sevgi ve muhabbet bagını Peygamber efendimiz(sav) ile Hz.Aişe annemiz arasındaki bag gibi kördüğüm eyle...çözmeye ve fesat çıkarmaya çalışanlar oldukça aramızdakimuhbbet ve sevgi artsın amin ecmain...

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
S Sargoz için okuyoruz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie okudu
3- C cansu_tr okudu
4- Safir Taht okudu
5- G guzbahar okudu

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
mycherie için okuyoruz
1- S Sargoz
2- mycherie
3- C cansu_tr
4- Safir Taht
5- G guzbahar

Regl döneminde okunur ben okuyorum sadece o dönemde büyük süreleri okumuyor namaz kilmıyordum onun dışında temizlenip okuyabilirsiniz

Duami yaziyim ben
Allahim kalbimdeki kisi hakkimda hayirli eş ise nolur kisa zamanda hayirlisiyla evlenelim insallah. Eger hayirli huzurlu mutlu olmayacaksak kalbimden al o kisiyi allahim. Amin

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
mycherie için okuyoruz
1- S Sargoz
2- mycherie okudu
3- C cansu_tr okudu
4- Safir Taht okudu
5- G guzbahar
mycherie nin duasi:Allahim kalbimdeki kisi hakkimda hayirli eş ise nolur kisa zamanda hayirlisiyla evlenelim insallah. Eger hayirli huzurlu mutlu olmayacaksak kalbimden al o kisiyi allahim. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…