EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

Hayir hatta dualara basladigimdan beri yari yariya duzeldi tabiki sorunlarimiz oluyor herkeste oldugu kadar
Allah daha iyi etsin canim Rabbim duada israrcilari sever bilirsiniz o yuzden israr etmemiz lazim bi hocamiz vardi o bize dua konusunda yuzsuz olcaksin surekli isticeksin diyodu aynende oyle i
Bugun rahatsizdim kuzum listeyi duzenleyemedim
he tm cnm okunuyo yani bugun benim duam dimi yanlis niyetlenmim

Selam kızlar , Allah kabul etsin okuduklarınızı . liste ne zaman yenilenecek ? Mümkünse yeni listeye dahil olmak isterim .

Allah daha iyi etsin canim Rabbim duada israrcilari sever bilirsiniz o yuzden israr etmemiz lazim bi hocamiz vardi o bize dua konusunda yuzsuz olcaksin surekli isticeksin diyodu aynende oyle i
he tm cnm okunuyo yani bugun benim duam dimi yanlis niyetlenmim
Bi cok kidi ayrildi dua dan bu yuzden ama ben devam ediyorum kimseyi zorlsyamam kalin diye

Bi cok kidi ayrildi dua dan bu yuzden ama ben devam ediyorum kimseyi zorlsyamam kalin diye

Devam ediyorum bende canim @rüzgar_02 haklısın bizimde aramız duzelir inşallah gerci geldiginden beri duzeltmeye çalışıyor ama beni cok kırdı hemen barışmak istemedim:KK43:

kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi
142 tane ya VEDÜD c.c (duası okunan 148 tane okuyacak)
33 tane ya KEBİR c.c (duası okunan 34 tane okuyacak)
112 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(duası okunan 114)
LİSTEMİZ
C cansu_tr için okuyoruz

1- S Sargoz
2- eilenn eilenn
3- C cansu_tr
4- @milad_tb mazaretli
5- Kanguru_ Kanguru_
6- nacis-- nacis--
7- kubdef kubdef

kızlar cok yorgun ve yogun günler yasıyorum cok sıkıntılıyım yeri geliyor gün içinde zikirlerimi yapamıyorum hepsi birikince yoruluyorum yarından itibaren kendimi liste dışı bırakacagım beni afedin ama tabi ki listeyi takip edip düzenleyecegim bana dua etmenizi ve hakkınızı helal etmenizi istiyorum yalnızca birikmiş dualarım var niyetime aldıgım onları tamamlamayı planlıyorum ALLAH yar ve yardımcınız olsun

kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi
LİSTEMİZ
C cansu_tr için okuyoruz

2- eilenn eilenn
3- C cansu_tr
4- @milad_tb mazaretli
5- Kanguru_ Kanguru_
6- nacis-- nacis--
7- kubdef kubdef
8- Safir Taht Safir Taht
okuyanlar S Sargoz yazsın

kızlar cok yorgun ve yogun günler yasıyorum cok sıkıntılıyım yeri geliyor gün içinde zikirlerimi yapamıyorum hepsi birikince yoruluyorum yarından itibaren kendimi liste dışı bırakacagım beni afedin ama tabi ki listeyi takip edip düzenleyecegim bana dua etmenizi ve hakkınızı helal etmenizi istiyorum yalnızca birikmiş dualarım var niyetime aldıgım onları tamamlamayı planlıyorum ALLAH yar ve yardımcınız olsun

kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi
LİSTEMİZ
C cansu_tr için okuyoruz

2- eilenn eilenn
3- C cansu_tr
4- @milad_tb mazaretli
5- Kanguru_ Kanguru_
6- nacis-- nacis--
7- kubdef kubdef
8- Safir Taht Safir Taht
okuyanlar S Sargoz yazsın

Inşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer .
Beni dahil etmişsin teşekkür ederim ama kendini cıkarmışsın . Yani biraz kötü hissettim , duadan ayrilmana ben sebep oldum sanki .

X