EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

Tabi inşallah,yukardaki listeyi okudum ama anlayamadım nasıl oluyor sıra,dualar kaçar tane bugün başlayabilirim
13 kere tövbe estağfirullah diyotuz. Ardından ayetel kürsi okuyup hangi arkadaşa okuyorsak onun niyetini içimizden geçiriyoruz 13 tane ya vedud ya habir diyoruz. Ardından 5 kere hz. Yunusun duasını okuyoruz. Sayılarda hata olabilir, çıkan arkadaş olmuş. S Sargoz listeyi günceller misin doğru sayıları yazarak.

Tabi inşallah,yukardaki listeyi okudum ama anlayamadım nasıl oluyor sıra,dualar kaçar tane bugün başlayabilirim
Her gün bir arkadaşa okunuyor sıra alt alta giyor. bugün tubatesbih için yarın esima için öbür gün senin için olur listemin en altına eklenirsin birazdan

Ev de işler var en kisa zamanda düzenleyeceğim eski listedeki gibi okuyun ben eksik olursa tamamlarim

Abdestsiz veya hastayken okunuyormu,bir de 13 ya vedud 13 ya habir dimi ayrı ayrı çekiyoz yani

Adetliyken ayetel kursi yi okumuyor sun digerleri ni okuyorsun hayir ayri ayri değil

4444 salat-ı tefriciye topiğine de başladım ama bunu da düzenli yapabilirim. listeyi oluştururken beni de eklersen sevinirim.

LİSTEMİZ KAPALIDIR
kişi başına düşen sayı :

12 tane tövbe estağfirullah(duası okunan 13 tane )
1 tane Ayetel kursi
niyet okunup
12 tane ya vedud ya habir (duası okunan 13tane )
niyet okunup
7 tane Hz.Yunusun duası (okunan kişi 8 tane)
“Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn”

duayı tamamlayanlar @_haymeana_okudum yazacak duamız yarın başlayacak

tubatesbih için okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- H E
3- eilenn mazaretli
4- Denas14__ okudu
5- tubatesbih okudu
6- esimaa
7- tanem87 okudu
8- D delicezeytin79 okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…