EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

arkadaslar okuma yapılmamış dün o yüzden bugün yeni listeyi hazırlıyorum

LİSTEMİZ KAPALIDIR
kişi başına düşen sayı :

10 tane tövbe estağfirullah(duası okunan 12 tane )
1 tane Ayetel kursi
niyet okunup
10tane ya vedud ya habir (duası okunan 12 tane )
niyet okunup
5 tane Hz.Yunusun duası (okunan kişi 5 tane)
“Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn”

duayı tamamlayanlar @_haymeana_okudum yazacak duamız yarın başlayacak

The Calender için okuyoruz

listemiz
1- S Sargoz okudu
2- H E okudu
3- eilenn mazaretli okudu
4- Cemrenaz3 (mazaretli) okudu
5- M mavibilgisayar (mazaretli)
6- Turta Yagmuru
7- Denas14__ okudu
8- tubatesbih okudu
9- esimaa
10- The Calender okudu

mazaretli yani regl döneminde olanlar ayetel kürsi yi okumasın ve okumadım diye belirtsin

Son düzenleme:
cnm okudummmmmm ..RABBİM kabul etsin okuyan arkadaşlarımın da niyetleri tez vakitte kabUl olsun İNŞALLAH..

Bende çıkıyorum listeden kusura bakmayın ailevi sebepler yüzünden hakkınızı helal edin

arkadaşlar içimden gelerek herbirinizin listedeki isimlerinizi okuyarak Elhamdülillêhillezî yümsiküssemêvêtisseb’a en takaa alel ardi illâ biiznih, hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm... duasını okudum rabbim herkesin yuvasına huzur sağlık versin..

İsterseniz kapanış olarak "Yâ Veliyy celle celalühü " esmasını okuyarak bu listeyi bitirelim okunma adedi 46 herkes kendisi için okusun inşallah S Sargoz canım belki başka düşüncen kapama duan vardı ama hazır müsaitken internet başındayken ben bunları buldum canım sende uygun görürsen yapalım tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…