EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

dün yazmıştım bunu görmediniz galiba :KK43: :KK43:

bugünde 4. arkadaşı okumuştum onu yazmaya diye girmiştim :KK43: :KK43:[/QUOTE]
4. arkadsın duası dün bitti günlük ilerliyoruz bi kaç kere etiketledim hatta duvarına yazdım diğer arkadslara haksızlık olmaz mı sence

bugünde 4. arkadaşı okumuştum onu yazmaya diye girmiştim :KK43: :KK43:
4. arkadsın duası dün bitti günlük ilerliyoruz bi kaç kere etiketledim hatta duvarına yazdım diğer arkadslara haksızlık olmaz mı sence[/QUOTE]

tamam canım neyse kısmet değilmiş o zaman bir dahakine yazarsın canım :oops::KK60:

LİSTEMİZ KAPALIDIR
kişi başına düşen sayı :

12 tane tövbe estağfirullah
1 tane Ayetel kursi
niyet okunup
12 tane ya vedud ya habir
niyet okunup
4 tane Hz.Yunusun duası (okunan kişi 5 tane)
“Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn”

duayı tamamlayanlar @_haymeana_okudum yazacak duamız yarın başlayacak

M mavibilgisayar ( Ayetel kürsi hariç digerleri 1 fazla okuyacaksın) için okuyoruz

listemiz
1- S Sargoz
2- @Helcin10 okudu
3- eilenn eilenn okudu
4- C cemrenaz okudu
5- M mavibilgisayar
6- Turta Yagmuru Turta Yagmuru okudu
7- Denas14__ Denas14__ okudu
8- tubatesbih tubatesbih okudu

(nacis-- 3 gün dönüş yapmadı dün mazaret bildirdi okuma yap dedim dün kü arkadaş için yapmadı bi iki kere etiketledim ve duvarına yazdım dönüş yapmadı yani listeye artık alamam bilginize )
M mavibilgisayar ın duası:
Allahım hayırlısı ile eşimle barışayimın beni eskisi gibi çok sevsin yakın zamanda kızıma ve kocama yuvama kavusayim insallah

mazaretli yani regl döneminde olanlar ayetel kürsi yi okumasın ve okumadım diye belirtsin

4. arkadsın duası dün bitti günlük ilerliyoruz bi kaç kere etiketledim hatta duvarına yazdım diğer arkadslara haksızlık olmaz mı sence

tamam canım neyse kısmet değilmiş o zaman bir dahakine yazarsın canım :oops::KK60:[/QUOTE]
inşallah kuzum

LİSTEMİZ KAPALIDIR
kişi başına düşen sayı :

12 tane tövbe estağfirullah
1 tane Ayetel kursi
niyet okunup
12 tane ya vedud ya habir
niyet okunup
4 tane Hz.Yunusun duası (okunan kişi 5 tane)
“Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn”

duayı tamamlayanlar @_haymeana_okudum yazacak duamız yarın başlayacak

M mavibilgisayar ( Ayetel kürsi hariç digerleri 1 fazla okuyacaksın) için okuyoruz

listemiz
1- S Sargoz okudu
2- @Helcin10 okudu
3- eilenn eilenn okudu
4- C cemrenaz okudu
5- M mavibilgisayar
6- Turta Yagmuru Turta Yagmuru okudu
7- Denas14__ Denas14__ okudu
8- tubatesbih tubatesbih okudu

(nacis-- 3 gün dönüş yapmadı dün mazaret bildirdi okuma yap dedim dün kü arkadaş için yapmadı bi iki kere etiketledim ve duvarına yazdım dönüş yapmadı yani listeye artık alamam bilginize )
M mavibilgisayar ın duası:
Allahım hayırlısı ile eşimle barışayimın beni eskisi gibi çok sevsin yakın zamanda kızıma ve kocama yuvama kavusayim insallah

mazaretli yani regl döneminde olanlar ayetel kürsi yi okumasın ve okumadım diye belirtsin

Hayırlı sabahlar bugün sıra bendeymiş duamı yazayım :) ben evli değilim sevgilim vs de yok

Duam: Allah tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi ve beni sevecek mutlu edecek bi eş nasip etsin ve bu insan Allah'ın razı olduğu sevdiği birisi olsun . Allah ilerde kuracağım yuvaya muhabbet sevgi saygı ve bütün güzellikleri versin inşallah AMİN...

Hayırlı sabahlar bugün sıra bendeymiş duamı yazayım :) ben evli değilim sevgilim vs de yok

Duam: Allah tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi ve beni sevecek mutlu edecek bi eş nasip etsin ve bu insan Allah'ın razı olduğu sevdiği birisi olsun . Allah ilerde kuracağım yuvaya muhabbet sevgi saygı ve bütün güzellikleri versin inşallah AMİN...
Allah gönlünden geçeni nasip etsin..hayırlı eş hayırlı yuva ile buluştursun..

S Sargoz okudum canım

X