Eskişehir Onvak Hastanesine Gidenler

ezgim29

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
1.365
7
Merhaba arkadaşlar daha önce Eskişehir Onvak Hastanesinde kontrol için Kadın doğum uzmanı Tanser Bey'e gidiyordum gerçekten çok iyi bir doktordu fakat başka bir ile gitti.Yerine Opr. Dr. Sabahattin Akyıl gelmiş ona gitmeyi düşünüyorum.Sabahattin Bey'i tanıyan veya ona gidenler varsa fikirlerinizi yazarmısınız?

hiç kimse yok mu arkadaşlar onvak hastanesine giden veya Sabahattin bey'i tanıyan?

sebahattin beyi iyi tanımıyorum. ama eski doktordur. eskişehirde kötü diyende birini duymadım. bende onvakta yaptım doğumumu. turgay beyin hastasıydım. hastaneyi beğeniyorum açıkçası. hala aynıysa tabi. 6 yıl oldu çünkü ben doğum yapalı. yine gidip düşünürüm.

Ben henüz hamile değilim ama oraya başka bölümlere gittim diş üroloji gibi ve doktoları da görevlileri de çok ilgililer. Hemşireler kendileri doktorların odasına çıkarıyorlar ayrıca gayet temiz ben öneririm. Jinekolojiye başka bir doktora gitmiştim memnun kalmadım Onvak'a gideceğim.

cevaplarınız için teşekkürler ben gidiyorum artık onvak'a.çok memnunum hastaneden ve doktorumdan.

ben de buradakileri okuyup bir de onvak'a gideyim dedim ve gerçekten memnun kaldım. sanırım doğumum da orada olacak:)

Bende eskişehir Onvak hastanesine Sebahattin beye gidiyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.Doğumu kısmet olursa Onvak da yapmayı düşünüyorum.

ben de onvaka sabahattin beye gidiyorum gerçekten çok memnunum korkmuyorum jineokologa gitmekten artık:) tertemiz bir hastane herkes çok ilgili ve güleryüzlü ayrıca da insanı iyi hissettiriyor orada doğum yapanlar da çok memnun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…