Eskişehir///26

senin gibi neşeli ve esprili bir karakter için çarli çaplin benzeri bir imaj harika olmuş alyazma..

alyazma işler inşallah pazartesi biter yani ustaların işi sonra sıra bana geliyo yerleştir,sil,yıka üffffffffff iş çok yaaaaaaaaaa

flash kızlar mutfakta ben nasılım alyazma dan çaylar en son 30 kişi zehirlendi içmek istermisiniz:roflol::roflol::roflol:

şuan 3 tane halı yıkamış biri olarak zehirlenceğimi bilsem yinede o çayı içerdim çok yoruldum bittim çay istiyom beni duyan yokmu yaw

ya ikide bir bu ariyel reklamı çıkmak zorundamı? tamam kullanıyoruz memnunuz eee çok mükemmel daha ne diyem ayol.

huhuhu eskişehirli hanımlar nerlerdesiniz havayı güzel görüp pikniğemi gittiniz biz bugün gittik güzel gecti günüm sizinde gününüz güzel gecsin hepinize iyi günler diliyorum

huhuhu eskişehirli hanımlar nerlerdesiniz havayı güzel görüp pikniğemi gittiniz biz bugün gittik güzel gecti günüm sizinde gününüz güzel gecsin hepinize iyi günler diliyorum

seheryelim piknikten bahsediyosun benim yerimede eylenseydin bari benim evde canım çıktı işler dizboyuydu. neyse canım senin adına sevindim.:içelim::a015:

ülüfet canım günaydın sana kolay gelsin ben daha işlere başlamadıma.s ben iş yaparkende sen gezersin :icecream:

eskişehirin güzel hatunlarııııııı
nassssııııınnnnnııııızzzz bakeeeeemmm.
allah her işinizi rast getirsin.
gününüz ömrünüz sevdiklerinizle istediğiniz gibi geçsin inşallah .
hadi bakem hepinizi öptüüüüüümmmmmmmm!!!!!!!!
:teytey::dance:Şeniza.s.

kız bugün çat kapı gelmesem hiç çağırmıcadın demi yardıma ama evin çok hoş olmuş hayırlı olsun güle güle otur bacım senin adına çok sevindim a.s.a.s.

alyazmam çağırmadım çünkü sende hastasın kıyamadım sana ama yinede yetiştin imdadıma.allah razı olsun allahım gönlüne göre versin.en iyileri en güzelleride senin olsun .bu dualarım kalpten biliyosun dimiiii bacım.a.s.

kızlar canlar hepinize kucak dolusu selamlar

ülüfet kolay gelsin ne güzel işlere erkenden başlamışsın btmiş bile neredyse darısı bana...bende de bi mahmurluk bi tembellik elim kolum kalkmıyor bahar sendromu heralde.. bayılıyorum hamarat hatunlara

gün için güzel dileklerde bulunan arkadaşlarım sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum kendi adıma..

öpüyorum hepinizi sağlıkla sevgiyle kalın..

alyazma bende bahar temizliğine başlayacağım banada gelirmisin çat kapı bacıımm:))))

he gelirim cadu benim işler bittide sen kusur kaldın sen bana gel kız bah ben hasta ve yaşlı bi kadın günah be anam heryerlerim ağrıyo ben accık kaçayım bari

kıyamam ben sana gelirim tabi seve seve ama 2 yaramaz çocukla ne kadar faydam olur bilemem canım..

bütün esese günaydın
gününüz hergünden güzel ve özel geçsin
herkese işlerinde kolaylıklar diliyorum
edirne den esese slm lar saygılar a.s.

selam hanımlar hepiniz iyisinzdir umarım

ben bugün yine bir uyuz uyuz hiçbirşey yapmak istemiyorum havadanmıdır nedir anlamadım kii bir sorun mu varki bende acabaa psikoloji bölümüne mi yazsaydım kiii amaannn neysee
öpüyorum hepinizi sevgiyle kalın

doğru valla bende aynı kendimi sürekli yorgun hissediyom.havalardan heral.bütün gün :smiley-cool:uyusam yinede uykumu alamıcam gibi geliyo.

canım sağolasın darısı başınıza kıştan kıştık temizliği hakettik bacım mübarek kışın ne kapı açılıyo ne pencere valla kokuştuk ayoooooooool :teytey:

Kızlar bende eskişehirliyim ama istanbulda oturuyorum. Eskişehir cumhuriyet mah. den. Gezmeye gelmiştim. Gerçekten memleketimle gurur duydum. Aslında benim orada bir ablam var ama tanımıyorum. Bir süre aradım ama malesef ulaşamadım. Kadınlar külübünde yeniyim. Hepinize sevgilerimi gönderiyorum.

canım sağolasın darısı başınıza kıştan kıştık temizliği hakettik bacım mübarek kışın ne kapı açılıyo ne pencere valla kokuştuk ayoooooooool :teytey:

haklısın ülüfetcim kokuştuk gerçektende..bende silkinip bi kendime gelsem başlayacam bi uçtan amaaaa..

nasıl olsa taşınacağım diye iyice salıverdim bakalım hayırlısı...

ergene sanada sevgiler hoşgeldin aramıza.Eskişehirimiz gerçekten çok güzel gurur duyulacak memleket.

ablam var tanımıyorum derken anlayamadım arkadaşım ama.. ulaşabilmen için varsa yapabileceğimiz birşey elimizden geleni yaparız.

iyi akşamlar bayanlar nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…