Eskişehir///26

gel bacım hoş geldin ALLAH kurtarsın bebek mi geliyo valla iyce çoğaldık amanin ben çok sıkışıyom bee accık öte gidin nan hamile var aramızda:teytey:

heeee yer açın bana hamile var bakk haaaa sıkıştırırım ewet bebek geliyoo cnm

nasılsınız kızlar alyazma allah yardımcın olsun bacım gün doğmadan neler doğar üzülme.

Selam Arkadaşlar Nasilsiniz Herşey Gönlünüzce Olsun Kucak Dolusu Mutluluklar

gamzelim aramıza hoşgeldin. odunpazarında oturuyomuşsun nersinden bacım ben paşa mah komşuyuz yani ama yakınmı?uzakmı?bilmem kkda hoş vakit geçirmeni dilerim.:enbuyukkk:

cnaım kkda bayaa dır varım ama buraya yeni geldim yeni gördüm karapınarı biliyon mu perşembe pazarını onun yukarınsında cnm

alyazmalım tam olarak bilmiyorum ama aklıma gelen 3 yer var anadolu üniversitesi (orada çok vardır böyle ilginç heykeller)osmangazi üniversitesi , birde muttalıp cd de büyük bir park varya adı aklıma gelmedi eskiden mezarlıktı olması muhtemel yerler bunlar diye düşündüm..ama bende merak ettim bundan sonra alıcı gözle bakacam heykellere... esesimdeki tüm güzelliklere..

ilk gönderdiğin açılmadı bende daha..

gördüm ilk resmide öyle sanıyorum ki anadolu üniversitesi nde bu...güzel sanatlar fakültesine ait :))

iyi akşamlar
resimler gerçekten çok ilginç bencede musranın tahmin ettiği yerden biri olabilir benimde aklıma oraları geldi

nan delü karılar ben süper karıyım dabi bah iyi geceler deyom hala burdayım yazı yetiştiriyom size nan dağılın artık bende kalkıyım delüler bu sen sin musran
begendinmi kız

beni böylemi hayal ettin canım yaa:roflol:

hiç uzaktan yakından alakası yok ama hadi beğendim deyim hatırın için....

günaydınlar a.s.
esesin bütün bayanlarına gününüz hergünden güzel geçsin :dance:

selaamm kızlar hepimiz için hayırlı ve güzel bir gün olsun inşallah :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…