Eskişehir///26

çok teşellürler arkadaşım
harika bir dua bu
baştan sona hepsine amin
en son cümlene daha çok amin
allah senden razı olsun

hsay arkadaşım dua için Allah razı olsun senden...

rabbim cümlemizin gönlündeki muradı versin dualarımızı kabul etsin inşallah...

Kislar rrrrr sergimiz vardi oyüzden uğrayamadim resimleri ekledim, buluşma haberleri ve aktiviteler bölümünde bakin ve yorumlarinizi bekliyorum kaydirigubbakcemile5

günaydınlar eskişehirim
hayat ne güzel sevmek sevilmek ne güzel,
herkesin günü güzel geçsin
herkesin 30 ağustos zafer bayramını kutluyorum

günaydın arkadaşlar

güzel bir gün ve hafta sonu diliyorum...

aylacım ne güzel bir günaydın mesajı...uyuşuk uyuşuk oturuyordum burda enerji verdin bana canım...
Allah sevgini neşeni mutluluğunu daim etsin

zafer bayramınız kutlu olsun

arkadaşlar bu zaferi kolay elde etmedik kıymetini bilelim

Son düzenleme:
iyi günler arkadaşlar nasılsınız herkese güzel bir hafta sonu diliyorumhihoyyyt musrancım saol yazın icin dün carşıyı gezdim bişeyler aldım güzel oldu kaydirigubbakcemile3herkesi öpüyorum :icecream:

İyi akşamlar arkadaşlar.. Bende güzel şehrim Eskişehir'de yaşıyorum....byee...

merhaba arkadaşlar
hepimizin ramazanı hayırlı uğurlu olsun
allah hepimize bu mübarek günlerde bol bol sevap kazanmayı nasip etsin
rabbim ramazanın yüzüsuyuna fakirleri gözetsin
kimseyi açlıkla terbiye etmesin inşallah
allah hepimize sağlık versin de oruçlarımızı firesiz tutabilelim
hepinize sevgilerimi gönderiyorum

hihoyyyt herkese hayırlı ramazanlar, arkadaşlar çaevrenizdekileri unutmatın, fitreler ve zekatlar yerine ulaşır inşaallah, bende mukabele başladım hayırlısıyla. Herkesin ibadetlerini ALLAH KABUL ETSİN :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

iyi akşamlar hanım nasılsınız bakalım keyfiniz yerindedir umarım
enamel.ayrin sende hoş geldin aramıza umarım güzel paylaşımlarda bulunursun

iyi aksamlar kızlar şimdiden hayırlı ramazanlar kızlar sıze bı haber daha
HAMİLEYİİİİİİİİİMMMMMMMMMM

canım sevindim bak şimdi Allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Amin canım şu mübarek günlerde tek dileğim ve isteğim bir an önce benimde bir bebeğimin olması

kızlar iyiakşamlar herkesin ramazan ay ıhayırlı olsun allah herkesin duasını kabul etsin inşallah enamel ayrin hoşgeldin canım hsay hayırlı olsun canım inşallah sağ salim kucağına alırsın aylacım inşallah seninde olur canım pamuk hoşgeldin canım iyi paylaşımlar dilerim satürncüm nerlerdesiniz nasılsın canım hadi öpüyorum

iyi akşamlar arkadaşlarhihoyyyt

enamel , pamuk hoşgeldiniz aramıza....

hsay :CüvCüv:ne güzel bir haber:sm_cool: tebrik ediyorum canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

ve diliyorum :Saruboceq::Saruboceq:rabbim şu mubarek ayın hürmetine isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin...:CüvCüv:bu güzel haberi burada diğer isteyen arkadaşlarımızdan da alacağız inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…