Eskişehir///26

Bende Eskisehirli sayilirim , yani izine gidebildigim yazlari (Fransadan katiliyorum)
arada sizleri okuyup hasret giderebilirim rahatsiz olmazsaniz tabi

nedemek canım rahatsız olurmuyuz hiç aramıza hoş geldin a.s.
umarım hoş vakit geçirirsin güzel paylaşımlarda bulunursun
gerçi bu aralar kızlar yoklar ama olsun bizler hep burdayız her zaman bekleriz

canlarım nasılsınız bakem bakıyomda beni unuttunuz kocam evde çocuklar evde bana sıra gelmiyoooooooooooo sadece teşekkür etmeme izin veriyorlar başka yok sizi çok özledim seherim hoşgeldin bizim yerimizede tatil yapsaydın satürn geldim demişsin ama yoksun bacım herşey yolundadır inşallah

nurcum geçmiş olsun canım üzülme tıp çok ilerledi alyazmada aynı sorun vardı onunki portakal büyüklüğündeydi amaliyatsız kayboldu herşeyin ilacı morel yüksek tut yeter seni seviyoruz biliyosun demi şeker

yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz rahatsız olmak ne demek iyi paylaşımlar dilerim.biz eses li olarak herkesle anlaşacağımızdan eminiz onun için hiç sorun yok canlar

eylül, musran, pilot nerlerdesininiz canlar buluşma fikri çok güzel inşallah bende varım

iyiakşamlaaaar nasılsınız ülüfetcim hoşbuldum canım sorma yorgun gittim ya iyi oldu dinlendim geldim işte herhangi biri hoşgeldin esesli sayılırım deyil eskişehir doğumlu isen resmen eseslisin canım iyi paylaşımlar dilerim öptüm

Bende Eskisehirli sayilirim , yani izine gidebildigim yazlari (Fransadan katiliyorum)
arada sizleri okuyup hasret giderebilirim rahatsiz olmazsaniz tabi

rahatsızlık ne kelime öyle şey olurmu hiç sen bizlerle olmak istedikten sonra....
hoşgeldin aramızakucak dolusu sevgiler eskişehirden sanaa.s.

eylül, musran, pilot nerlerdesininiz canlar buluşma fikri çok güzel inşallah bende varım

ülüfetim canım nasılsın

ben buralardayım artıkın da siz nerelerdesiniz iki bacı yok oldunuz heleki alyazma hiç uğramaz oldu özletiyorsunuz bak olmuyor böyle
kendisiyle görüşemiyoruz bari sen ilet selamımı alyazmalıma

iyi geceler diliyorum esesimin güzel vede özel tüm hanımlarına

günaydınlar günaydınlar arkadaşlarıma ablalarıma yaşıtlarıma koca bi günaydın
gününüz hergünkinden güzel geçsin umarım herkesler iyidir

slm nur abla nasılsın iyisindir dimi

ülüfet abla bizler iyiyiz işlerle uğraşıp duruyoruz şimdilik keyfimiz yerinde sizlerde iyisinizdir umarım

ablalarım,canlarım günaydınlarr hepinize..güzel bir hafta dilerim...nasılsınız bakalımm hepiniz iyisinizdir,kendinize iyi bakın öpüyorum kocaann

esesimin tüm güzellerine:asigim:
günaydın , günaydın pozitif düşün bugün önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta,
ve hatta katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek gökkuşağı gibi aynen renk renk bilki 7 renkten oluşan renk beyazdır...ve gülmek bulaşıcıdır haydi bulaştır.....

ay bugün bi yoğun burası kacırmadan bende gireyim HERKESE MERHABA arkadaşlarım nasılsınız umarım haftaya iyi başlamıştırsınız musrancım evet dediğin gibi gülmek güzel:roflol: allah herkesi güldürsün :sm_cool:öptüüüüm :icecream:

musracım bu yaziyi ikinci kez okyorum bugün
bizim topigede yazmış arkadaşin bir ne kadar güzel ah keşek yazldğı gibi düşünse insan
ellerine sağlık öpyorum:CüvCüv:Şeniz

canımcım bak aynı gün içerisinde 2 kere denk geldiğine göre şu sıkıntılı günlerin için ilahi bir mesaj olarak ta algılayabilirsin...gülümse ve pozitif düşünmeye başla o zaman göreceksin yaşantındaki siyahilerin yok olduğunu...

yaşamın gökkuşağı tadında geçsin...

bu dileğm hepimiz için:enbuyukkk:a.s.

günaydın eskişehir in güzel hanımları nerelerdesiniz herkes mi tatile gitti yaa

TÜNAYDIIN nasılsınız nurcum saol yerleşmeye calışıyom canım işlerden dolayı sık giremiyom kk ya sen nasıl oldun dr ne diyor tedavini takip et canım öpüyorum musrancım blueyescım sizler nasılsınınz eylül satürn ülfet alyazma pilot ayla öbür arkadaşlar nerlerdesiniz görüşürüz

seher yelim kolay gelsin biz yerleşipte ohhh diyene kadar kış gelecek valla

bu yazdan ben bişey anlamadım bi babamları taşı yerleştir bi kendim arada çocukların telaşı...........uzayıp gider bu liste neyse sağlık olsun ne diyelim

gün içinde kendime vakit ayırdığım ve sosyalleşmeye çalıştığım tek ortam burası ama burdaki kızlar da terk ettiler

nerdesiniz huuuuuu

çağıra çağıra bağıra bağıra helak oldum ben yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…