Eskişehir///26

günaydın arkadaşlar.rize bugün yağmurlu eskişehirde havalar nasıl?

Canım seninde basın sağolsun çok sükür ki kızına kavuşmuşsun ne güzel Rabbim ona ve ileride olacak evlatlarına uzun sağlıklı ömürler ihsan etsin insallah.
Bende Turgay bey'i beğendim çok bilgili.Benim durumum riskli olduğu için onu önerdiler bana Gebeliğimde preeklemis(gebelik zehirlenmesi) geçirdim trombofili(kan pıhtılaşması) hastalığım vardı ve onceki doktorum bunları önemsememişti.Turgay bey çok ilgileniyo sağolsun Bana eninde sonunda kaderden rövansımızı alacağım insallah sağlıklı bebeklere kavuşacağz birlikte dedi bakalım insallah bende umutla bekliyorum bakalım sezeryan doğum yaptığım için iki ay daha bekleme sürem var sonra yine bebek isteleye devam hayırlısı olsun bakalım.

Çok öpüyorum seni ve kızını...a.s.:1hug:

günaydınlar hanımlar umarım herkes için hayırlı bir gün olur
özbuğ canım eskişehir açık ve sıcak bir kaç gündür çok bunaltıyor burası

burası da nemli nefes almakta dahi zorlanıyoruz.memleketimin havasını,suyunu özledim
keşke orda olabilseydim

tatillerde geliyormusunuz buralara
memleketinden uzakta olmak ne demktir bende iyi bilirim bende 4 sene edirnede kaldım

tatillerde geliyormusunuz buralara
memleketinden uzakta olmak ne demktir bende iyi bilirim bende 4 sene edirnede kaldım

canım bu sene gelemedim eşimin tayininden dolayı ama burnumda tütüyor. gurbette olmak çok zor.sevdiklerinden uzakta olmak ,ihtiyacın olduğun da yanında kimsenin olmaması en zoru.

canım bu sene gelemedim eşimin tayininden dolayı ama burnumda tütüyor. gurbette olmak çok zor.sevdiklerinden uzakta olmak ,ihtiyacın olduğun da yanında kimsenin olmaması en zoru.

doğru diyorsun uzakta olmak gerçekten zor bir durum artık hayırlısı inşallah sizde en kısa zamanda memleketinize dönersiniz
bi mahsuru yoksa ne işle meşgul eşiniz

eşim asker bu yıl tayinimiz rize ye çıkınca ev taşıma yerleşme derken gelemedik.izin alabilirsem bayram da gelmeyi düşünüyorum.

eşim asker bu yıl tayinimiz rize ye çıkınca ev taşıma yerleşme derken gelemedik.izin alabilirsem bayram da gelmeyi düşünüyorum.

canım bizde eskişehire yerleşeli 2 ay kadar falan oldu benim eşimde askerdi biz istifamızı verip memleketimize geri döndük

çok sükür kavusturana.çok güzel çıkmışşınız.ailenizin bu mutlulugu hiç bozulmasın arkadaşım.seni tanıdıgıma çok mutlu oldum...düzceden eskişehire kucak dolusu sevgiler.

slm lar canlar nasılsınız
nur ablacım bi kaç gündür görünmüyordunneler yapıyosun annen nasıl oldu sağlı yerindedir umarım
hepinizi öptüm

merhaba arkadaşlar nasılsınız.haftaya Eskişehir de olacağım az kaldı sabırsızlanmaya başladım.çok güzeldir şimdi oralar .:dance:
Herkese sevgiler

iyi pazarlar gününüz güzel geçsin:1hug::içelim:

teşekkür ederim yengecim sanada iyi pazarlar.herkeze iyi hafta sonu diliyorum arkadaşlar.herkeze selam

Sayın hemşolarım selamlar a.s. Bişi sormak istiyorum Eskişehirimizde lensleri deneyebileceğimiz bir yer biliyor musunuz ? Duyan,,gören bilen veya deneyen varsa söyleyiversen be.. ( Belki vardır da benim haberim yoktur kim bilir benneyaptımki :çok üzgünüm:

Hepinizi Şeniz Şeniz Şeniz

herkese günaydınlar.
bütün bir haftanınızın güzel geçmesi dileğiyle.

a.s.a.s.a.s.Günaydın kızlar...
Hepimiz için iyi bir hafta olsun insallah....

Haftasonu hiç pc basına geçmeye fırsat olmuyo.Eşim evde olunca geziyoruz filan vakit kalmıyo pc açmaya...

Hepinizi çokkkkkkkkk öpüyorum...a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…