Eskişehir///26

Merhaba bende Eskişehir`liyim. Çok özledim es esi inşallah Ağustos 2 de oradayım.Herkese sevgiler

slmlar herkese
ülüfet abla iyiyim valla benim dün dışarlarda biraz işler vardı pek uğrayamadım o yüzden
bende sizleri seviyorum ve kocaman öptüm :1hug:a.s.

merhabalr yeni gel arkadaşlarımız olmuş hoş gelmişler sefalr getirmişler umarım güzel paylaşımlarda bulursunuz :1hug:

teşekkür ederim kıslar allah herkesi yuvasında mutlu etsin, daha eklerim resim, sizlerde ekleyinde görelim birbirimizi
:lepi: :1hug:

kocam inişe geçiyo canını seven kaçsınnnnnnn
laelaelaelaelae :roflol: :roflol:

kızım geleceğin pilotuuuuuuuuu Şeniz :1hug:

Tekrar teşekkür ederim kızlar aranıza hoşgeldim
Çok güzel bi sayfa olmuş cıvıl cıvıl su an geriye dönük okumakla meşgulum.
İşler su anda rahat o yüzden rahatca geziyorum internette.
Samimiyetiniz çok hoşuma gitti sizlere tanıdığıma memnun oluyorum.

günaydın canlar pilotandaç resimler harika kızın çok çok sevimli allah bağışlasın sende hoş ve güzel bir bayansın yani mutluluğunuz beraberliğiniz daim olsun

Merhaba bende Eskişehir`liyim. Çok özledim es esi inşallah Ağustos 2 de oradayım.Herkese sevgiler

slmlar herkese
ülüfet abla iyiyim valla benim dün dışarlarda biraz işler vardı pek uğrayamadım o yüzden
bende sizleri seviyorum ve kocaman öptüm :1hug:a.s.

teşekkür ederim kıslar allah herkesi yuvasında mutlu etsin, daha eklerim resim, sizlerde ekleyinde görelim birbirimizi

merhabalr canlar sohpet koyuymuş yetişememşim pilotum andacım kızın maşallh çok şeker çıkmış ülüfetçiğim sen gez durmadan dışar işi diye esesin tadını çıkar nilay sende aramıza hoş geldin güzel paylaşımlar

hhhhhhhhhuuuuuuuuuu kimseler yok herhalde herkesler tatil yapıyor galiba :çok üzgünüm: keyfini çıkarın

rizeden güzel hemşehrilerime selamlar.bende eskişehir 'in sivrihisar ilçesindenim.sizleri görünce bende aranıza katılmak istedim

Günaydın güzel şehrimin güzel insanları...

Bugünde hava çok sıcak ama olsun çok sükür sağlığımız yerinde ya..Bende yavaş yavaş düzeliyorum kendime geliyorum
Kısaca anlatayım 3,5 ay önce oğlum ARDA'mı erken doğum sebebiyle kaybettim.O yüzden üzgünüm hala biraz ama unutmaya geleceğe umutla bakmaya çalışıyorum...

Hepinizi çokkkkkkkkk öpüyorum hepimiz içih hayırlı mutlu bir gün olur insallah.,..

günaydın canlarım nasılsnız bakalım nilaycım başın sağolsun canım..umudunu yitirme canım biz destek veririz sana.ee kimsecikler yok mu yaa

canım benim üzüldüm başın sağolsun hayat devam ediyor inşallah tekrar anne adayı olduğunu duyar hepimiz seviniriz herşerde bir hayır vardır sevgiler

a.s.Canımsınız hepiniz Allah razı olsun.
Kaderimizde ne yazılı ise onu göreceğiz elbet bunda da benim bilmediğim Rabbimin uygun gördüğü ne büyük hikmetmer vardır
İnsallah yakın zamanda tekrar anne olabilirim Rabbim bana sağlıklı hayırlı evlatlar nasıp eder bana ve tüm isteyenlere insallah...

Desteğiniz için teşekkürler iyi ki varsınız...

Hı bu arada yeni bir doktor ile çalışmala başladık bakalım insallah hayırlı olur.Doktorum Osmangazi üniv Tıp Fak.'de Prof.Dr.Turgay ŞENER.İnsallah benim için hayırlara vesile olur...
Bu doktoru bileniniz var mı acaba?
a.s.
Hepinizi çok öpüyorum ama uzaktan hava çok sıcak ya ondan....

canım yeni bir doktorla görüşmen senin için iyi olacaktır. umarım hayırlı haberlerini alırız

sağol özbuğ evet yeni bir dr yeni bir baslangıç umarım hersey iyi olur

Hepinizi öpüyorum

canım benim öncelikle çok üzüldüm başın sağolsun. Rabbim birdaha böyle acılar yaştmasın inşallah. turgay bey benim daimi doktorum kendisinide eşi berna hanımıda ço severim. eşide kızımın doktoru. bende üçüz hamileydim. iksi 5 aylıkken karnımda öldü.
kızım doğana kadar 9. aya kadar taşımak zorunda kaldım ölenleri turgay beyi önerdiler. saolsun çok ilgilendi benimle. gece bile yatağından kalktı bazen.doğumumuda o yaptırdı. seneye tekrar tüpbebek denemesine gideceğim devamında yine doktorum turgay bey inşallah...

günayyyyyyyyyy dınnnnnnnnnnnnn hayırlı cumalarrrrrrrr, güzel hafta sonu diliyorum hanımlarrrrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…