Eskişehir///26

ülüfetcim hoşgeldin canım nerlerdesiniz alyazmamda görünürlerde yok satürncümde öyle işleri vardır herhaldee bende temizlik yaptım geldim baaaaaaay

a.s.canlarım ben geldim nasılsınız sizi çok ama çok özledim a.s.nurcum geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.seherim nasılsın haklısın tşk var yazım yok çocuklardan fırsat yokki pilot andaç,ayla,eylül, satürn sizleride çok ama çok özledim valla bu musran nerlerde resimler yok:sm_confused:yeni gelen arkadaşlar armıza hoşgeldiniz kızlar hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.

ülüfetçiğim hoş geldin neelerdesin özletme kendini bukadar

kızlaaaar geçenki buluşmanın fotoğraflarını koydunuzmu ben bulamadım. nerdeyse deyiverinde bakayım nooooooooluuuuuuuuuuur

Eylülden en güzel dilekler sizlerin olsunnnn hayirli akşmalr arkadaşlar

BENDENDE KOCAMAN GÜNAAAAAAYYYYDIIIIIIIIIIINNNNNNNN arkdaşlar nasılsınız nurcum sen nasılsın umarım herkes iyidir herkese evlerinde mutlulıklar dilerim öptüüüüüüümmmmm

415446672387d01b90bnn6.jpg

415446672387d01b90bnn6.93d88a7b04.jpg

kıslar kahve içmeye gelin
Şeniz :kahve: :lepi:

ay pilotcum şu anda okadar ihtiyacım varki kahve icip dinlenmeye cooooooook teşekür ederim eşyayı topluyorum yarın gidiyom vallahi gün gün yaptığımı siz biliyosunuz coğu arkadaşım bilmiyo görüşürüz

günaydın eskişehir in güzel hanımları ii haftralar dilerim kocamannn öpüyorum sizi

herkeslere merhaba nasılsınız canlar valla ben iyiyim hafta sonu bi samsun yapıp geldik eşimle yaklaşık 1 senedir görmediğim canım kadar sevdiğim arkadaşımı canım ablamı gördüm :dance:

Son düzenleme:
merhaba ben yeni katıldım aranıza..ben de esesliyimmmmmm

X