Eskişehir///26

hayırlı akşamlar eylülcüm nasılsın nerlerdesin kacgündür yoklamada yok yazılıyosun gerci bu sıralar eksik cok görüşürüz

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız

iyi akşamlar aylacım iilik cok şükür sen nasısın nerlerlerdesiniz hic göünmüyosunuz

ben eskişehirli değilim ama eşim eskişehirli şu an da skişehirdeyim bende katılabilirmiyim aranızA??

almazmıyız hoş geldin canım aramıza umarım iyi vakit geçirirsin iyisindir umarım
iyiyim seher yeli ne olsun koşturuyoruz dükkan devralmıştıkeşim onların devir işleriyle uğraşıyor bende dükkanı bekliyorum sizlere cvp yazamasamda yazdıklarınızı okuyorum senin ev işine oldu badana yapılıyordu galiba bittimi

teşekkür ederim hoşbulduk izine geldik eskişehire burda yaşamıyoruz ama çok sık geliyoruz

SLM ARKADAŞLAR NİŞANIM OLDU FOTOLAR RESİMLER VE ALBÜMLER BÖLÜMÜNDE.BAKMAK İSTEYENLER ORADAN BAKABİLİR.&ayla& nın BİRİCİK GELİNİMİZİN FOTOLARINIDA GÖREBİLİRSİNİZ.HERKEZE SEVGİLER....

günaydınlar herkese iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle

herkese merhaba aylacım badana bugün bitecek inşallah nasip olursa taşıncaz esmarin hoşgeldin canım iyi tatiller ben birazresimlere bakayım eylülcüm ülüfet alyazma musran tamamen kayıplarda hadi gelin canlar sizi bekliyoruz

slmlar nasılsınız öncelikle gelenler hoş geldiniz,melisa öykü resimlerine baktım Allah tamamını erdirsin darısı bizlere inş.herkese kucak dolusu sevgiler,kolay gelsinnnn

Ben baktim resimlere çok yakişmişsiniz, allah tamamina erdirsin. :1hug: :asigim: a.s.

kayıplarda değiliz can tatildeyiz zamn buldukça burdayız

günaydın arkadaşlar cumanız hayırlı olsun nurcum cok gecmiş olsun herkese iyi günler

slm lar nur cum geçmiş olsun acil şifalar dilerim.cumanız mübarek olsun hanımlar iyi günler iyi hafta sonları geçirmeniz temennisiyle

a.s.canlarım ben geldim nasılsınız sizi çok ama çok özledim a.s.nurcum geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.seherim nasılsın haklısın tşk var yazım yok çocuklardan fırsat yokki pilot andaç,ayla,eylül, satürn sizleride çok ama çok özledim valla bu musran nerlerde resimler yok:sm_confused:yeni gelen arkadaşlar armıza hoşgeldiniz kızlar hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…