Eskişehir///26

kıslaaaaaaaaarrrrrrrrrrr nerdesiniz iyi geceler, sesiniz çıkmıyo uyudunuz muuuuu

günaydınlar bayanlar umarım güzel bir hafta geçirirsiniz

.........................................................

kızlaaaar günaydın nasılsınız görüşmeyeli neler yaptınız benim ev hala ortada duruyo ne taşına bildim ne yerleşe bildim badanacı hala bitiremedi bende bekliyom görüşürüz

selam kızlar bugün yine kimsecikler yok anlaşılan...hepinize iii günler.Şeniz

aylacım(bırıcık yengem)saol sanada iyi haftalar.hepiniz saolun kızlar nışanıda yaptık sonunda bitti artık nişanlıyımmmmmm.fotoları koyucam zaten öpüldünüz

melisacım tebrik ederim canım inşallah düğününü görürüz :sm_cool::sm_cool::dance:öptüm a.s.

ülüfetcim nasılsın canım teşekürlerini görüyoruz yazınıda görmek istiyoruz canım bay

günaydın canlarım bir kaç gündür yoğunluktan fırsat bulup giremedim.sizleri özledim nasılsınız bakalım keyifler iyidir inşallah kendinize iyi bakın herkese kolay gelsin:1hug:

günaydın eskişehirin güzel hanımlarııı...

günaydın canlar nasılsınız ben cok stresliyim işlerim aksi gidiyo boş boş bekliyom nurcum sanada esesten bol bol sevgiler selamlar enfurtucum sende diyarbakırlısın demekki canım sağlık olsun doydun yer demişler atalarımız eylülcüm sen nerlerdesin yoksun ortalarda biraz rahatlamak icin yazıyım dedim hadi herkesi öptüm

neyin var bacım, iişlerin düzelir inşallah, sorun nedir yardımcı olmaya çalışalım
:teselli:

kahvenizin tadına varın

Bir grup kariyer yolunda ilerleyen yeni mezun, eski üniversitelerindeki profesörlerini ziyaret için bir araya gelirler.
Sohbet, sonunda işin ve hayatın stresinden şikâyetleşmeye döner.
Misafirlerine kahve ikram etmek isteyen profesör mutfağa gider ve yanında büyük bir termos içinde kahve ve porselen, plastik, cam, kristal olmak üzere değişik tarzda ve ucuz görünenden, pahalı ve hatta çok özel olanlarına kadar değişik kahve bardakları ile gelir. Herkes bir bardak secince, profesör şöyle söyler:
'Fark ettiyseniz, tüm pahalı görünen bardaklar alındı ve geriye ucuz görünümlü, sade bardaklar kaldı. Kendiniz için en iyi olanı istemeniz normal olsa da, bu sizin stresinizin ve problemlerinizin kaynağı aslında. Emin olun ki, bardağın kendisi kahvenin kalitesine hiç bir şey katmaz. Çoğu zaman, sadece daha pahalıdır ve hatta bazı durumlarda da içtiğimizi saklar. Hepinizin aslında istediği kahveydi, bardak değil, ama bilinçli olarak en iyi bardaklara yöneldiniz ve sonra birbirinizin bardağına bakmaya başladınız. Sunu bir düşünün: Hayat kahvedir. İş, para ve toplumdaki konumunuz da bardaklar. Onlar hayati tutmak için sadece araçlardır ve seçtiğimiz bardak yasadığımız hayatin kalitesini belirlemediği gibi değiştirmez de. Bazen sadece bardağa odaklanarak Allahın sunduğu kahvenin tadını çıkarmayı unuturuz.
Kahvenizin tadına varın!

pilotcum merhaba yazı cok anlamlı hayatın gercekleri öyle paylaşımın icin saol canım ya önemli bi sorun yok şükür taşıncam eşya ortada yeni evin badanası bitmedi onu bekliyom o stres yapıyo görüşürüz

herkese merhaba nurcum gecmiş olsun allah annene acil şifalar versin annen istanbuldamı burdamı hadi iyigünler

slmlar nasılsınız hayat nasıl gidiyor işlerin yoğunluğundan fırsat bulmaıyorum girmeye kendinize çok iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…