Eskişehir///26

a.s. iyi akşamlar bayanlar nasılsınız bakalım hepiniz öpüldünüz a.s.

herkese tünaydın bugün benimde tenbelliğim üstümde rahatlayınca iyibi uyku cekmişim herkese hayırlı cumalarheğinizi öpüyorum:1hug:

iyi akşamlar hanımlar bugün carşıda işim vardı ordan hamama girdim :sm_cool:şimdi geldim ilk işim size bakmak oldu:teytey: ama sarı melekten başka gelen olmamışsenağlama ben birdaha uğrarım :icecream:

iyi akşamlar hanımlar bugün carşıda işim vardı ordan hamama girdim :sm_cool:şimdi geldim ilk işim size bakmak oldu:teytey: ama sarı melekten başka gelen olmamışsenağlama ben birdaha uğrarım :icecream:

amma sık hamama gidiyosun arkadaş
bigünde bizi götür
ben 2-3 aydır hep gitcem bakalım
artık ne zamansa
kendi başıma çıkamamki ben illa birilerini beklerim
ondan gidemiyorum zaten
şifalar olsun arkadaşım

esesli hatunlar nasılsınız bakalım
esesli gelin olarak bi ziyeret edeyim dedim sizlere.

canım hama sefasını iyi yapıyon valla bi ben alışamadım şu hamama kızı bırakıp bide ben gitcem seninle :sm_cool::1hug::teytey:

satürncüm teşekür ederim canım istersen bigün kk lı hanımlar hamamda buluşalım ha ne dersin birde dabruka alalım elimize of kız hamamı gibi olur cıkıncada biyerde cay iceriz olmazmı hanımlar hadi herkese iyi geceler :dance::icecream::sm_cool::sm_cool:

seher yeli güzel bi teklif aslında neden olmasın bide hamam sefası yapalım valla inletiriz ortalığı hamaı kapatırız inan :dance::1hug: a.s. yerimseniben :

günaydın hanımlar iyi haftasonu dilerim :icecream:beyazzenci hoşgeldin a.s.iyi paylaşımlar dilerim görüşürüz

günaydın hanımlar nasılsınız bu gün beyazzenci hoşgeldin a.s. a.s. a.s. :sm_cool: :1hug:

kızlar yıktık akşam ortalığı inşallah finaldede böle olur enbüyük TÜRKİYE a.s. a.s. a.s. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

nurcum günaydın oğluna başarılar dilerim allah zihin acıklığı versin inşallah rast getirsin

evet canım akşam cok mutlu olduk inşallah yarı finaldede aynın yaşarız eseste görülmeye değerdi :hooray::hooray::dance::sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…