Eskişehir///26

seher yeli nerdesin bu sabah göremedim seni günaydım canım gene carşanba pazarındamısınŞeniz:uhm::kahve:

tünaydın herkese hayır sarı melekcim babam aldı kahvaltıya onlara götürdü gitmişken biraz iş yaptım şimdi geldim pazara gitcem enfurtu ve aylacım bende ev arıyom varsa bildiğiniz bana da yazın görüşürüz

selamlar canlar biraz geç kaldım bu gün yok yazıldımmıı?

selam canlar nasılsınız ben yorgunluktan mefta olucam çarpaya gitmek istiyorum ama ayaklar bacaklar gitmiyo

tünaydın herkese hayır sarı melekcim babam aldı kahvaltıya onlara götürdü gitmişken biraz iş yaptım şimdi geldim pazara gitcem enfurtu ve aylacım bende ev arıyom varsa bildiğiniz bana da yazın görüşürüz

mrb canım eğer vişnelikten istersen ve gözüme kiralık takılırsa sanada haber ederim

ülüfet yoksun gene niye mefta oluyon carpaya uğrarsan dönüver bana dinlenirsin :kahve: :icecream::sm_confused:

animation67hl9.gif

db0f225d316f1d91e654185e272d4b.gif

hekese günaydın bu gün bana dua edin kızımın tahlil sonuçları iyi cıksın dört gözle bu günü bekliyodum umarım herşey yolunda gider

günaydın herkese sarı melek inşallah sonuclarınız temiz cıkar a.scanım herşey gönlünce olsun :1hug:

günaydın hanımlaar.sarı melek inş. tahliller iyi çıkar.

selam hanımlar
2 gündür 2 yaşındaki yeğenim bende kalıyor
o yüzden fazla takılamıyorum
çünkü hemen pc nin başında bitiyor karıştırmadık tuş bırakmıyor
cuma akşamı gidecek
cumartesi görüşürüüüüüüzzz.

g sezen geçmişolsun
sarı melek herşey istediğin gibi olur inşallah
ülüfet kendini fazla yorma arkadaşım

a.s. a.s. a.s.

satürncüm sana kolay gelsin 2 yaşındaki cocukla işin zor ama sevimliyse insan severek bakar

selam milet tahlil sonuçları cok iyi çıktı inanılmaz şekilde mutluyum satrün allah sana kolaylık versin herkese teşekkür ederim benim yanımda olduğunuz için:sm_cool: sırnaşık şey :dance: :1hug:

millet hatunlar kıızzzzzzlaar nasılsınız iyimisiniz satürn allah kolaylık versin eylüllüm bu sinir niye anam

selam milet tahlil sonuçları cok iyi çıktı inanılmaz şekilde mutluyum satrün allah sana kolaylık versin herkese teşekkür ederim benim yanımda olduğunuz için:sm_cool: sırnaşık şey :dance: :1hug:

allh herşeyi gönlüne göre versin canım

X