Eskişehir///26

selam satrün ben sarı melek başardım en sonunda buluşma cok güzeldi

hoşgeldin canım :1hug:
bak iyiki buluşmaya gelmişsin :1hug:
onda da varmış bi hayır
bide seni merak edecektik
şimdi tanıyoruz
zaten siteyle ilgili herşeyi biliyosun
bundan sonrası daha kolay ve güzel
görüşürüüüüüüz a.s. a.s. a.s.

teşekkürederim arkadaşlar bende cok mutluyum seher yeline teşekküredrim beni sizle tanıştırdığı için

sarı melek günaydın nurcum günaydın nasılsın evet dualrımız cacuklarımıza allah zihin acıklığı versin allah rast getirsin inşallah sanada kolaylık versin görüşürüz

esesin hanımları günaydın nasılsınız umarım iyidirsiniz öptüm

günaydınlar ben biraz uykuluda olsam iyiyim umarın sizler iyisinizdir

günaydın kızlaaaar
EYLÜÜÜÜÜÜÜL
KIIIZ ANKARADA PİKNİK SEFASI YAPMIŞINIZ
biz burda buluşcaz diye uğraşırkene

hanımlar ben eylülü gördüm
ankarada piknik buluşması fotolarına bakın
o bizden boşuna foto istemiyo kendisi koymuş bile
çok tatlı çok güzel maşallah
allah sevdiklerine bağışlasın

valla ben buluşmanın tadına doyamadım
bidaaaa istiyom banane
bizde pikniğe gidelim miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

satürn cüm günayydın kız pikniği ta onbeşgün önce yaptılar sen takip etmiyosun herhalde eylülün resmi uzun süredir var öptüm

millet günaydııııııın buluşmanın tadı benimde damağımda kaldı cok güzeldi :1hug: :sm_cool: :dance: :teytey: Şeniz

http://www.kadinlarkulubu.com/ankar...litosyon-merkezi-resimleri-t191784/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/ankar...litasyon-merkezi-resimleri-t182154/index.html

satürncüm bunalarada bak ister

günaydınlar gününüz hergünkinden güzel geçsin

günaydın güzel eskişehirin güzel bayanları.....
herkesler iyidir inşaallah.benim oğluşum dün aşı oldu.iki bacağındanda.biraz huysuzluk yapıyor.
aylacım bugün o bahsettiğin evi görmeye gelebilirim.nasıl kullanışlı bi ev mi?yani şuda olmasa daha iyi olurdu dediğin bişey var mı?ay bende ne pimpirikliyim dmi.başını şişirdim valla.kusura bakma olur mu?

canım benim oturduğum evdev bahsediyosan ev kullanışlı 2 hafta olmasına rağnem ben sevdim (gerçi evde doğru düzgün oturduğum yok ama )
sen ev sahibiyle görüştün mü evi sana gösterecek mi nasıl

evet canm dün binanın önünden geçince bi bakalım dedik.aradım 75 yaşında çok konuşan bi teyze ev sahibi.cepten aradım,7 dakika bilfiil konuştu.:dance::dance: eve nasıl bakabiliriz,anahtar kapıcıda var mı dedim? ah ah kzım dedi,kapıcıya anahtarı bıraktım ada gidip evdeki havluluğu,ve sanırım kornej almış evden dedi. eğer ben yanlış anlamadıysam yani.o yüzden kapıcıdan aldım anahtarı dedi.gelin beni alın gidip eve bakalım dedi.şmdi 600 diyorum ama sizi görmem lazım dedi.öyle işte bugün eşim işini ayarlarsa bi bakacaz inş.
komşuların çok iyi olduğunuda ekledi.başaka bi yerde bi evi daha varmış 550 ytl oda şirinler çocuk yuvasının ordaymış.sen biliyor musun bu yuvayı bana yerini bi tarif eder misin ben hiç bilmiyorum da?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…