Eskişehir///26

kendi adıma iii yim canım inşallah istediğin bi ew bulursun ewet yüksek katlarda asansör şart hele bide bebek varsa mutlaka olmalı yoksa işin cok zor.bu arada bebğin kaç aylık canım.

kendi adıma iii yim canım inşallah istediğin bi ew bulursun ewet yüksek katlarda asansör şart hele bide bebek varsa mutlaka olmalı yoksa işin cok zor.bu arada bebğin kaç aylık canım.

4 ayını yeni bitirdi.canım.başka bi sitedeki süper bebek yarışmasına resmini gönderdim.onu oyluyordum.cevaplarım o yüzden gecikiyor.

yok mıgrenim var oda çok kötü olyorum cnm mıde bulantsı fılan yoktu şimdi oda var
ya uyumak istyorum uyuyamyorum çok kötü cnm
sen nasılsın

çok çok gecmiş olsun canım o migren ne kadar kötü bişey benim teyzemdede var ondan biliyom tedaviside yok.iii bende oğlum uyurken bakıyım dedim.

4 ayını yeni bitirdi.canım.başka bi sitedeki süper bebek yarışmasına resmini gönderdim.onu oyluyordum.cevaplarım o yüzden gecikiyor.

maşallah büyümüş artık.ilk zamanlarda çok zor oluyodu simdi rahat zamanın oturmaya emeklemeye felan baslayınca zor oluyo.

kızlarrrrr mantımı yiceniz he sölin bakem ülüfetle yazştıh şimdü bana bakın kilo alırsınız sonra karışmam hehe

kilolar aldı basını gidiyo zaten bi kereden bişi olmaz jeyyarbende rejimdeyim bu arada inşallah zayıflayacam..:roflol:

kızlar iyiakşamlar nurcum gecmiş olsun alyazmam mantı yiyelim cümkü benim o gün evden bişey yapcak vaktim olmıcak babama gidecem nasip olursa hem ülfet kazansın

herkeze günaydın günaydın nurcum aaaa kimse ugramamış bugün buraya yaz geldi kimse gelmi yo artıksenağlama

yok mıgrenim var oda çok kötü olyorum cnm mıde bulantsı fılan yoktu şimdi oda var
ya uyumak istyorum uyuyamyorum çok kötü cnm
sen nasılsın

nur geçmiş olsun canım yaaaa
benim eşimde de var migren
son yıllarda biraz seyreldi gerçi de
biz migreni hafifletmenin yolunu bulduk
migren tutucağı zaman bazı işaretler verirmiş çift görme gibi
işte o zaman hemen bir limonun suyunu içeceksin
ardındanda varsa migrene özel ilacını al
ama eşim o migren haplarını bırakalı çok oldu
hem karaciğeri yoruyo hemde kortizonlu olduğu için kilo yapıyo

kısacası limon suyu damarları büzdüğü ve kan akışını rahatlattığı için hafif atlatmayı sağlıyo
biz artık evimizden limonu ve gripini eksik etmiyoruz
gerçi bünyeye ve migrenin çeşidine göre değişir ama ben bi denemeni tavsiye ederim
sonuçta zararlı bişey değil
tekrar geçmiş olsun

tünaydın kızlar ben artık erken giremiyorum cocuklar evde :teselli::icecream:

:içelim:selam kıslar,kim hasta anlamadım ama çok geçmiş olsun, buluşmaya az kaldı herkesi bekliyoruzzz.Yaz geldi kimse dağılmadan biryerlere görüşelim, hatunlar.:1hug::enbuyukkk:

kızlar iyi akşamlar eylül nerlerdesin girmiyosun görüşürüz

günaydın güzeller
herkesin cuması hayırlı ve mübarek olsun
hepinize mutlu bir gün diliyorum

günaydınlar hanımlar sizinde cumanız mübarek olsun görüşürüz

geldimmm canlarım cumanız mübarek olsun malum karne koşuşturması sınavlar allh cümlemizin çoçuklarına zihin açıklığı versin karneler nasıl benim çoçuklarımın kisininde çok güzel taktir belgesi üstün başarı belgesi getirdiler çok mutluum

eskısehırın ilçesinden yanı sıvrıhsardan cıgdem nasılsınız arkadaslar :teytey:

eylülüm çocuklarını tebrik ederim benimkilerin karneside süper çok mutluyum oleeeeeeeey

iyiakşamlar hanımlar ciğdem hoşgeldin iyi paylaşımlar dilerim eylülcüm cocularını tebrik ederim benim kızımda pekiyi ile gecti ülüfetcim senin cocuklarınıda tebrik ederim görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…