Eskişehir///26

günaydınlar bügün herkesin kayifler yerindedir umarım
bugün esesimiz biraz rüzgarlı dışarı çıkcaklar üstlerine bişey almadan çıkmasınlar hafta sonuna hasta girmeyin dimi

günaydııııııııııııııııııın
herkes nasıl bugün bakalım?
ha bu arada eskişehirde oturan arkadaşlar ben vişnelik civarında ev arıyorum.belki bi bildiğiniz vardır.aklınızda bulunsun...

günaydın canım vişnelik civarında kiralık ev cok senin tutacağın miktara bağlı 350 den 750 ye kadar var bende arıyorumda ondan biliyom a.sallah rastgetirsin :1hug:

günaydın canım vişnelik civarında kiralık ev cok senin tutacağın miktara bağlı 350 den 750 ye kadar var bende arıyorumda ondan biliyom a.sallah rastgetirsin :1hug:

amin canım.
şöyle 500 e kadar arıyorum güneş gören,karanlık odası olmayan,asansörlü çok mu şey istedim ya..şu anda osmangazi mahallesinde oturuyorum evim son katta ve kışın hiç ısınamadık.en çok faturada bana geldiği halde.sence merkezi sistem mi kombili mi daha avantajlı olur?

canlar bu gün geçkaldım ama hepinizi öptümmmm buluşmaya az kaldı

ewet ya buluşmaya az kaldı bizim kızları cok merak ediyorum.ii akşamlar kızlar bende öpüyorum hepinizi.

iyi akşamlar hanımlar
nasılsınız bakalım
ben okadar heyecanlıyım ki anlatamam hepinizi merak ediyorum ben sizleri görebilcem ama sizler beni göremiceksiniz sanırım

selam kızlar ben geldüm iyimüsünüz canlarım unuttunuzmu benü şikerlersenağlamasenağlama:icecream:

canım tekrardan aramıza hoşgeldin seni unuturmuyuz hiç kk nın gülüsün bacım inan seni çok özledik pazar günü inşallah aramızda senide görürüz gelirsin dimi bacım kızlarımıda getir onlarıda özledim:teytey:

ülüfeeeeeett
ya dün laleyle çarşıda karşılaştık durup konuşamadım
söyle kusura bakmasın
komşumun 4 aylık bebeği bebek arabasından düştü
onu hastaneye götürüyoduk acelemiz vardı
nası oldu anlamadık merdivenden çıkaralım derken çocuk gözümüzün önünde kaydı arabadan
allahtan yüksek değildi iyi çok şükür bişeyi yok

lale söyledi pek telaşı vardı bebek arabasıyla nerdeyse koşuyordu soramadım dedi bende kardeşidir bi işleri vardır dedim. ama çok üzüldüm ya valla allah korumuş geçmiş olsun a.s.

yaaaa arkadaşlar teşekkür butonunu lullanınca
hızlı yanıt yazısının altında teşekkürlerinizi silin diye yazı çıkıyo
anlamadım neden silicez nasıl silicez
bileniniz varmııııııııııı

günaydın arkadaşlar nasılsınız satürncüm günaydın canım istersen silebilirsin diyo bizim sınıfın pikniği var oraya gidiyorum görüşürüz

günaydınlar eğer yanlışlıkla teşekkür butonuna bastıysak silebilmemiz için yazıyor

Günaydin Arkadaşlar Gününüz Hoş Geçsin Her şey Gönlünüzce Olsun

alyazmalı şimdilik sayımız benimle birlikte 10 narincikte gelir 11 belki sayı çıkar diye bekliyoruz.

selam arkadaşlar
az önce pazardan geldim.eşyaları taşırken asansörün ne büyük bi nimet olduğunu anladım tekrar.yeni tutacağım evde olmazsa olmaz asansöryasakkelime
burda evler daha ısınmadığı için bende dışarıyıda öyle sandım.biraz kalın gydirmişim oğlumu.hemen hırkayı falan çıkardık.eve gelene kadar suratı kıpkırmızı oldu.meğer ne sıcakmış dışarısı..:icecream:
ee sizler neler yapıynuz

selem kızlar nasılsınız ya ben bugün çok hastaydım sizlere günaydın diyemedim
diye çok üzlyodum ama şidik biraz iyiyim bir bakayım dedim
alyazmam hş geldın bacım nerelerdesin ya sen özledik cnm
kızlar şimdiden hepinize iyi eylenceler dilyorum

geçmiş olsun nurcum nezle felanmı oldun.

canım geçmş olsun.hayırdır bu sıcaklarda ne hastalığı?

X