Eskişehir///26

yerimsenibenHepinize Hayirli Akşamlar Diliyorum Canlarimmmma.s.

önemli bi sorunun olmadığına sewindim,inşallah en yakın zamanda dönersin aramıza canım.:smiley-cool:

bu haber bizlei sevindirdi musran herkesleri öptüm sizleri bilmem ama ben çok alıştım sizlere seher yeli ülüfet alyamamm tez bulduk çabuk kaybetik melodies ayla elif yaren

her şey gönlünüzce olsun canım

canlarım nasılsınız musrancım bizi korkuttun yaaaa hasta falan oldun sandım aman haaa kendinize iyi bakın merak ediyoruz sonra şimdide satürn görünmüyo ay valla bağımlılık yapıyosunuz yaaa artık çok yakın komşu gibi olduk birgün görünmeyince merak ediyoruz.ama çok güzel duygu ben durumdan pek memnunum

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz güzel paylaşımlar dilerim.

canlar günaydın cumanız mübarek olsun dualarınız kabul olsun

Günaydın ve de hahırlı cumalar arkadaslar. nasılsınız
Yeni gelen arkadaslar da hoşgelmişler
dün dr. daydım pcos var bende diane 35 verdi arkadaslar kullanan varmı aranızda jınekolojıde okudum kılo flan aldırmıs kımılerıne ben zaten kıloluyum 2 ay sonra dugun var benım duba gıbı bı gelın olacam cok üzülüyorum senağlama

arkadaşlarım cumanız hayırlı olsun musrancım merak ettirdin iyiki önemli bişey yok yeni gelenler hoşgeldiniz umarım hepinizde iyidirsiniz sürmenercim gecmiş olsun pcos hakkında hic fikrim yok

benden de herkese tünaydınlar herkese hayırlı cfumalar hayırlı günler

merhaba arkadaşlar bende eskişehirde oturuyorum.adım tuba.3,5 aylık bi oğlum var.yeni üye oldum buraya biraz acemisiyim sitenin.ama çözerim yakında.güzel bi eskişehir gününden herkese kucak dolusu sevgilerŞeniz

hoş geldin aramıza sefalar getirdin esesliler öptüm hepinizi

:teytey:canlar günaydın nassınız eyimisiniz yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz kızlar burası bağımlılık yapıyo haberiniz olsun:teytey:ama çok güzel ya birbirimizi görmeden sevmemiz,sevilmemiz çok güzel bir duygu :içelim:iyiki varsın kk iyiki varsınız arkadaşlar sizinle görüştümmü ne sıkıntım kalıyo nede sinir Şeniz

günaydın arkadaşlar nasılsınız ben bugün üzgünüm ama önemli bişey deyil size iyi haftasonu tatili diliyorum

günaydın esesim neşeniz bol umudunuz eksik olmasın gülen yüzünüz hiç solmasın en güzel dilekleri gönderiyorum sizlere iyi hafta sonları

sehercım hayırdır canım ne oldu sakıncası yoksa anlatmak istermsin canım

nurcum sağol eşimle aramda bir yanlış anlama oldukafamçokkarıştı şükür yanlışlık düzeldi düzeldi ama nurcum inanki düzelesiye kadar taaa icim yani kemiklerim sızladı :a015:kollarım dizlerim tutmadı cok şükür yenice rahatlamaya başladım :1rolleyes:allah kimsenin huzurunu almasın öptüm :1hug:

merhabalar nasılsınız arkadaşlar? bugün eskişehirde çok güzel bi hava var.bende oğluşumla beraber allah bi mani vermezse çarşıya çıkacaz.
arkadaşlar biliyorsunuz daha yeniyim burda.avatar resmi nerden konuluyor?yapamadım bi türlü.kontrol panelinden avatarı seçince buraya girmeye izniniz yok diye bişey çıkıyor.nedendir acep?forum kurallarındada bu konuyu bulamadım.bana yardım ediiiiiiiiiiiiiin lütfeeeeeeeeeeeeeeenkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…