Eski sevgilime yazmalı mıyım?

Hayır yazmamalısınız. Zannetmiyorum vedanızın onun umurunda olacağını.

Bilerek yapiyolar suçluluk hissettirmek için benim ex de hiç hesabı yok şuan kapattı falan üzül üzül nereye kadar kimseye güvenme.
Kızım benimki ayrılır ayrılmaz başka kızla görüşmeye başladı sonra bana yazmış ki sen gidince bende yaptım senin yüzünden hjaskaka bunlar ruh hastais

Ona ulasmaya çalışırsan yuzsuz gibi gozukmez direkt yuzsuz olursun. Aldatmamis olabilirsin, hakli da olabilirsin ama adam baya yok olmus, seni silmis, kaybolmus yani ulasmani istemiyor.

Ona ulasmaya çalışırsan yuzsuz gibi gozukmez direkt yuzsuz olursun. Aldatmamis olabilirsin, hakli da olabilirsin ama adam baya yok olmus, seni silmis, kaybolmus yani ulasmani istemiyor.
Askerde birde.wp sildi telefonu kapalı resmen sal beni sakın ulaşma der gibi

Bu iliskiden hayir gelmez kabulnedip onunize bakın

Biliyomusun ikimizde brbirimizi çok kırdık ama bişey bitiyosa bitiyormuş
İşte buna anlaşamamak deniliyo frekans uymaması devam etsen yine aynı üzüntü. Yarım yamalaklık hissi.
Bitecek illa ki sürmez ki. Mutlu olmak için sevgili oluyoruz derdimize dert katsın diye değil yahu.

Ayrılmışsınız bitmiş ne vedalaşması. Bu vedalaşmalar bana son bir umut var mı yok mu görmek istiyorum gibi geliyor kusura bakmayın.
Yani kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz anlamıyorum. Adam resmen "seni bırakayım gönül eğlendireyim ama sen otur beni bekle demiş" Siz de saf saf "ama aldatmadım kiiii " diye üzülüyorsunuz. Adam gidip neler neler yaptı kim bilir ya da yapma peşinde ki aynısını sizin de yapacağınızı düşünüyor. Biraz açın gözünüzü. Uygulamayı geri yüklerse ve mesaj atarsa siz engelleyin. Kendinizi sevin önce.

Bu kadar mı yokluktasınız? Kendinize hiç saygınız yok mu? O kendine gavat derken size ne demiş oluyor?
Bırakın arabesk havaları kimse sizin hissettiginiz gibi hissetmiyor ,hatta umrunda değilsiniz yazınca ,iyice küçük düşmüş olacaksınız hepsi bu ,adamın karakteri bu niye zorluyorsunuz?

Yazmaz o zaten askerde.yazmamı istese silmezdi

Peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…