Eski sevgilime yazmalı mıyım?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
3 yıllık ilişkimiz vardı askere gidince o değişti ben değiştim beni ciddi evlilik istemediğini söyledi ayrıldık mesafe girdi ve yeni insanlar tanıdım sevgili olmadım ama samimiydi çünkü o hayatımda yoktu ve canımı çok yakmıştı.Tabi sonra askerden geldi vs ben bu olayları anlattım oda askere dönünce sen beni aldattın gavat hissettim vs dedi istemediğini söyledi beni.Sonra bu ay sonu taşımıyorum veda etmek için yazdım ama wp silmiş.Ona ulaşmaya çalışmak istiyotum ama yüzsüz gibi gözükmek istemiyorum.Sizce ne yapmalıyım? Bu arada aldatmadım linçlemeyin.

Adama ulaşmaya çalışmayın; kendi hayatınıza odaklanın.

Siz ayrıyken iki kişiyle kahve içtiniz diye "aldattın" diyen bir gerizekalıya niye ulaşmaya çalışıyorsunuz?
Hem sizi terk etmiş ayrılmışsınız, hem de birileriyle görüştünüz diye gavat mavat dramaları.
Öfff başıma ağrılar girdi.

Aldatmadım erkek çevrem genişledi ama o aldattım diye düşünüyor tek isteğim onla olmaktı ama o gitti sildi wpyi

Tabiki arama,yüzsüz gibi görünürsün ( senin deyiminle)

Kendi uslu uslu durmuş mu siz ayrıyken? Bırakın şu kekoyu ya gavat hissetmişmiş deliye bak hey Allah'ım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…