Eski sevgilime karşı napmalıyım

Ayrıldıktan sonra git gel yapan adama sınır koymamış,bir de silersem ne düşünür diye kafa yoruyor , tek eksik buymuş gibi uzun uzun yazıp iç dökeceksiniz.Adamin çokta umrunda .....Gelip sizle oynuyor ,asagiliyor ama hâlâ tepkisiz kalıyorsunuz.Hayatı nasıl yaşıyor hangi pencereden bakıyorsunuz????Kendinizi sevmek gerekirse silip atmak varken böyle adamlarin ego tatmin aracı olun aferin ...
Abla ne güzel konuştun oh

Biz ayrılalı uzun süre geçti fakat git gel yaptığı için hep görüştük aramızda iyiydi fakat sonra birden seni istemiyorum görme beni vs vs dedi bende peki dedim.Şimdi oyun hesabımda ekli,arada yazıyor onu silmeme sebebim silersem umursadığımı düşünür diyeydi.Ama sürekli laf sokmaya çalışıyor git erkeklerle oyna falan diye.Şimdide uzun mesaj atmış cevap versem mi bilmiyorum bir yanım asla yazma pişman et diyor bir yanım konuş içini dök diyor.Amacım ondan vazgeçtiğimi görsün.Çünkü hala canımı yakmaya çalışıyor.Ne yapmalıyım?
Kank yeter artık bırak şu çocuğu nazardan yapsın abooo

Biz ayrılalı uzun süre geçti fakat git gel yaptığı için hep görüştük aramızda iyiydi fakat sonra birden seni istemiyorum görme beni vs vs dedi bende peki dedim.Şimdi oyun hesabımda ekli,arada yazıyor onu silmeme sebebim silersem umursadığımı düşünür diyeydi.Ama sürekli laf sokmaya çalışıyor git erkeklerle oyna falan diye.Şimdide uzun mesaj atmış cevap versem mi bilmiyorum bir yanım asla yazma pişman et diyor bir yanım konuş içini dök diyor.Amacım ondan vazgeçtiğimi görsün.Çünkü hala canımı yakmaya çalışıyor.Ne yapmalıyım?
Eskiyi eskide bırak engelle geç. Çok mu önemli senin için bu adam. Boşver gitsin.

Umursama...

X