eski sevgilim yakın arkadasinin benden hoşlandığını öğrendi

ortada ayıp olan bişey yok
sizin ilişkiniz bitmiş diğeri de şansını denemek istemiş
sen bunu eski sevgiline söylemek zorunda değildin
adı üzerinde, eski sevgili

Eski sevgilinin arkadaşının sana açılması hoşuna gidiyor ki onunla konuşmaya devam ediyorsun. Bu da yetmez gibi sırf kıskandırmak için eski sevgiline söylüyorsun. O da haklı olarak kızınca (seni sevdiğinden değil nolursa olsun kimse istemez böyle bi durumu) senin gene hoşuna gidiyor.
Bu hikayede masum olan tek kişi senin kız arkadaşın.
Kusura bakma fatma ama sen de az değilsin yani

Eski sevgilinin arkadaşının sana açılması hoşuna gidiyor ki onunla konuşmaya devam ediyorsun. Bu da yetmez gibi sırf kıskandırmak için eski sevgiline söylüyorsun. O da haklı olarak kızınca (seni sevdiğinden değil nolursa olsun kimse istemez böyle bi durumu) senin gene hoşuna gidiyor.
Bu hikayede masum olan tek kişi senin kız arkadaşın.
Kusura bakma fatma ama sen de az değilsin yani
Yok o da masum değil o da çocuğu 3 kişiyle falan aldatti

Aslında biz dörtlü olarak takılıyorduk bunun yakın arkadaşı benim yakın arkadaşım o ben sevgiliydik sonra onun yakın arkadaşı ile benim arkadaşım ayrıldı neyse bizimde ilişkimiz bitmişti onun yakın arkadaşı bir ay sonra falan bana açıldı tabi ki reddetttim onların da arkadaşlığı bitmişti

Bı ara konuştuğumuzda söyledim olayın üstünden iki ay geçmişti bı anda asiri sinirlendi işte uydu erkek falan dedi boyle sinirlendi yazamadi falan baya çok tepki verdi sonra bana biraz saygı duysan değer versen soylerdin dedi bende dedim ara bozan durumuna düşmek istemedim hata mı yaptım falan sonra baya sınırlıydı dedim benden nefret mi ediyosun o da bilmiyorum dedi sonra ben baya üzüldüm görünce tamam sıkma canını falan dedi sizce hala seviyor mu beni Eki Görüntüle 3441744 Eki Görüntüle 3441745 Eki Görüntüle 3441746
Yaşınızı öğrenebilir miyim ? Kitap okuyun biraz sözcük dağarcığıniz gelişsin.

X