eski sevgilim yakın arkadasinin benden hoşlandığını öğrendi

fatmaozdennn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
18
10
19
Aslında biz dörtlü olarak takılıyorduk bunun yakın arkadaşı benim yakın arkadaşım o ben sevgiliydik sonra onun yakın arkadaşı ile benim arkadaşım ayrıldı neyse bizimde ilişkimiz bitmişti onun yakın arkadaşı bir ay sonra falan bana açıldı tabi ki reddetttim onların da arkadaşlığı bitmişti

Bı ara konuştuğumuzda söyledim olayın üstünden iki ay geçmişti bı anda asiri sinirlendi işte uydu erkek falan dedi boyle sinirlendi yazamadi falan baya çok tepki verdi sonra bana biraz saygı duysan değer versen soylerdin dedi bende dedim ara bozan durumuna düşmek istemedim hata mı yaptım falan sonra baya sınırlıydı dedim benden nefret mi ediyosun o da bilmiyorum dedi sonra ben baya üzüldüm görünce tamam sıkma canını falan dedi sizce hala seviyor mu beni
Screenshot_2024-06-18-00-29-59-042-edit_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2024-06-18-00-30-15-406-edit_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2024-06-18-00-30-54-251-edit_com.miui.gallery.jpg

Hepsini okumadım sadece görsel mesajlara baktım da sen eski sevgilini senden hoşlanan arkadaşıyla konuşmadığına mı ikna etmeye çabalıyorsun ben mi yanlış anladım

Fatma'nin eski sevgilisinin (x) kankasi (y), fatma ile x ayrildiktan sonra Fatma'ya yurumus.

Fatma'ninz isimli arkadasi da y'nin eski sevgilisi imis.

Sonra Fatma, eski sevgilisi x ile konusurken, y'nin yaptiklarindan bahsetmis ama fatma hem y ile konusmayi kesmemis.

Su an x alayina sinirli.

Kavak yelleri çakmasi bi durum.

Fatma'nin eski sevgilisinin (x) kankasi (y), fatma ile x ayrildiktan sonra Fatma'ya yurumus.

Fatma'ninz isimli arkadasi da y'nin eski sevgilisi imis.

Sonra Fatma, eski sevgilisi x ile konusurken, y'nin yaptiklarindan bahsetmis ama fatma hem y ile konusmayi kesmemis.

Su an x alayina sinirli.

Kavak yelleri çakmasi bi durum.
X i yalnız bırakırsak olay çözülecek gibi ama.. Bilemedim.

Ee adam haklı. Eski sevgilinin arkadaşı bildiğin şerefsiz çıkmış, arkadaşının sevgilisine farklı gözle bakmış, ayrılır ayrılmaz da açılmış. Sizde hiçbir şey yokmuş gibi hisleri bittiği (!) İçin konuşmaya devam ediyorsunuz öyle mi? Bana hislerinin bittiğine inandığınızı söylemeyin Allah aşkına. Bu kadar saf olamazsınız. Ayrıca bitmiş olsa bile bu kadar karaktersiz biriyle neden konuşmaya devam ediyorsunuz ki? Dışarıda konuşacak insan mı yok, arkadaş olacak insan mı kalmadı? Siz bu konuşmalar devam ederse sevgilide olursunuz benden demesi...
Eski sevgilinizin yerinde olsam muhattap bile olmam sizinle, engelleyip geçerdim.

Nasil neden o? Adamla siz ayrilmissiniz, adamin size yuruyen arkadaşini dinlemis, reddetmissiniz ama hala arkadasla konuşuyorsunuz?

Bunun Turk erkeginin gozunde istemem yan cebime koy oldugunu bilmiyor olamazsiniz, bir adami reddediyorsaniz bir daha konusmazsiniz bu kadar basit, ikincisi sevgilinizin erkek arkadasinin size acilmasina dahi musade etmemeliydiniz.

Fatmagül ün suçu ne diyeyim mi 🤣
Fatmagul bize anlatmiyor ama bence intikam pesindeyken y ile konusmus, fakat intikami x'in dikkatini cekmeyince bir sure sonra x ile iletisime gecip, y'yi ispiyonlamis. Birtakim ergenlikler soz konusu ozetle.

Ama en ilginci y ile hala konusuyor. Nedense?

Fatmagul bize anlatmiyor ama bence intikam pesindeyken y ile konusmus, fakat intikami x'in dikkatini cekmeyince bir sure sonra x ile iletisime gecip, y'yi ispiyonlamis. Birtakim ergenlikler soz konusu ozetle.

Ama en ilginci y ile hala konusuyor. Nedense?
Benim böyle ilişkilerde falan kafam allak bullak oluyor. X li y li anlatınca anladım cidden. Teşekkür ederim.🌸

Y ile hâlâ konuşıyor muymuş? Kaçırmışım. Ben bir de Fatmagül ün arkadaşını (z) merak ediyorum. Z hanım hâlâ Fatmagül ile görüşüyor mu veya X ile yeni bir ilişkiye başlamış mı? Bu grubu güncellenmiş haliyle tekrar sahalarda bekliyoruz. 3 katlı integral bile alınır, hey maşallah.

Bunlar hep sıcaktan.. İnsanın beyni uyuşuyor 😅

Aslında biz dörtlü olarak takılıyorduk bunun yakın arkadaşı benim yakın arkadaşım o ben sevgiliydik sonra onun yakın arkadaşı ile benim arkadaşım ayrıldı neyse bizimde ilişkimiz bitmişti onun yakın arkadaşı bir ay sonra falan bana açıldı tabi ki reddetttim onların da arkadaşlığı bitmişti

Bı ara konuştuğumuzda söyledim olayın üstünden iki ay geçmişti bı anda asiri sinirlendi işte uydu erkek falan dedi boyle sinirlendi yazamadi falan baya çok tepki verdi sonra bana biraz saygı duysan değer versen soylerdin dedi bende dedim ara bozan durumuna düşmek istemedim hata mı yaptım falan sonra baya sınırlıydı dedim benden nefret mi ediyosun o da bilmiyorum dedi sonra ben baya üzüldüm görünce tamam sıkma canını falan dedi sizce hala seviyor mu beni Eki Görüntüle 3441744 Eki Görüntüle 3441745 Eki Görüntüle 3441746
Hata sizde ikisi ile de iletisimde kalmaya devam ediyorsunuz hem eski sevgili hemde onun arkadaşı onun arkadasini reddetmissiniz hala neden konuşuyorsunuz birde duygusu kalmamis diyorsunuz kasa da ki elmami bu duygusu varsa aninda bitecek bir sey mi hiç masum gelmediniz onların ilgisi de sizin hosunuza gidiyor ki ikisi ile de iletişime devam ediyorsunuz

X