Eski sevgilim beni umursamıyor

Anneniz ölmüştü en son yakın tarihte, nasıl oldu da unutup aşk acısına döndünüz

Annem öldü diye saçma sapan konular açacak kadar tuhaf birisiniz belki ondan umursamıyordur. Of böyle takıntılı insanlarla denk getirmesin allah ya. Adam da bıkmıştır eminim. Sevmiyor istemiyor bir çekiciliğin yok onun gözünde. Şu bihter pp liler ve ona özenenler niye böyle oluyor hep

3 yıllık ilişki zamanıbda çok yakındık şimdi aylardır ayrıyız annem kötüydü moral olsun diye yanımda olmuştu. Şimdi hala yanımda ama çok soğuk trip atsamda tınlamıyor konuşmayı kestim takmadı nasıl pişman ederşm çok kmtüyüm
aylardır ayrısınız başka kızlarla konuşuyordur o şimdi pişman falan edemezsin kimseyi

Sizin konularınızı hatırlıyorum sürekli eski sevgilime yazsam mı, yazdım istediğim tepkiyi alamadım ne yapmalıyım tarzı konulardı. Bence artık salmalısınız. Sizden ayrılan taraf da oydu zaten hani hatalı olup gönül almaya çalışsanız bir derece anlayacağım ama adam istemiyor. Önünüze bakmalısınız.

aaah ahhhhh keşkeeee eski sevgili eski olmuş artık umursamayım diyebilse insan.. 3 sene neler var neler yaşanmış ne emekler verilmiş gelecek hayali kurulmuş… insan umursanmak değerli olmak istiyor eski de olsa hayatındaki en değerli insanın hayatında…

X